Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

osetti wymiekasz..? :przebiegly:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

osetti wymiekasz..? :przebiegly:

nie stwardłam jeszcze żeby już wymięknąć :D

Opublikowano

Ohohohoh :D

Opublikowano

to Rafałku lepiej nie pisz kto, bo mój szwagier może poczuć się nieswojo :polew:

:polew: on też nie :polew: Twoja zielona strzała też nie, Twój mąż też nie, Ogród botaniczny w Cambrils i to drzewko też nie, Twoje różowe bikini i tatuaż na plecach już trochę bardziej :polew: i resztę osób oprócz tych na dalszym planie na plaży jestem w stanie zaakceptować do kategorii wzbudzających moje zainteresowanie :gwizdanie:

Opublikowano

:naughty:

Przygarnij kropka.. :decayed:

Ja nie muszę. Mam paszport Polsatu :P
Opublikowano

się obudził! :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:29_________________________________________________

to Rafałku lepiej nie pisz kto, bo mój szwagier może poczuć się nieswojo :polew:

:polew: on też nie :polew: Twoja zielona strzała też nie, Twój mąż też nie, Ogród botaniczny w Cambrils i to drzewko też nie, Twoje różowe bikini i tatuaż na plecach już trochę bardziej :polew: i resztę osób oprócz tych na dalszym planie na plaży jestem w stanie zaakceptować do kategorii wzbudzających moje zainteresowanie :gwizdanie:

po prostu :OMG::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nic nie wiem o żadnej koszulce :gwizdanie:

Za takie coś to normalnie :foch: :foch: :foch::beksa:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:31_________________________________________________

po prostu :OMG::polew:

Ja tam OMGa nie widziałem :mysli:

To co z tą koszulką? znaczy fotką? :kox:

Opublikowano

mam, zrobię, wrzucę! byle nie teraz!

Opublikowano
:rolleyes:
Opublikowano

a gdzie ten kolega z paszportem z polsatu zniknął? :D

Opublikowano

mam, zrobię, wrzucę! byle nie teraz!

A czemu nie teraz? :rolleyes: Każda pora jest dobra :naughty::wink4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:37_________________________________________________

a gdzie ten kolega z paszportem z polsatu zniknął? :D

TVN go dopadł :decayed:

Opublikowano

bo teraz Rafałku to ja idę spać! :lazy:

Opublikowano

bo teraz Rafałku to ja idę spać! :lazy:

No to tym bardziej :polew:

Opublikowano

to dobrej nocki...

zawsze jak przyjdę to już wszyscy spać mykają... takie życie

Opublikowano

Rafałku a Ty z tego co pamietam, zbierałeś się do łócha już jakąs godzine temu :mysli:

to dobrej nocki...

zawsze jak przyjdę to już wszyscy spać mykają... takie życie

spokojnie kto mówi o spaniu :embarrassed::naughty::decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:43_________________________________________________ :OMG: a zatem dobranoc :naughty:

Opublikowano

Rafałku a Ty z tego co pamietam, zbierałeś się do łócha już jakąs godzine temu :mysli:

No tak tak dokładnie... Ale jak widać plany mi się zmieniły :tongue4: Chociaż teraz już chyba powiem branoc tak konkretnie :mysli:

Opublikowano

no no, ja też już mówie dobranoc tak konkretnie

dobranoc :evil:

Opublikowano

to dobrej nocki...

zawsze jak przyjdę to już wszyscy spać mykają... takie życie

A kolega to mógłby wcześniej przychodzić :tongue4: Od 23.00 już można pisać :decayed:

Opublikowano

na pewno nie...

:hi: witam wszystkich, bo wcześniej tego nie zrobiłem, a to nie ładnie :kox:

Opublikowano

no no, ja też już mówie dobranoc tak konkretnie

dobranoc :evil:

Pamiętaj o koszulce, znaczy fotce :polew: I pozdrów kota :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.