Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to Rafałku lepiej nie pisz kto, bo mój szwagier może poczuć się nieswojo :polew:

:polew: on też nie :polew: Twoja zielona strzała też nie, Twój mąż też nie, Ogród botaniczny w Cambrils i to drzewko też nie, Twoje różowe bikini i tatuaż na plecach już trochę bardziej :polew: i resztę osób oprócz tych na dalszym planie na plaży jestem w stanie zaakceptować do kategorii wzbudzających moje zainteresowanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się obudził! :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:29_________________________________________________

to Rafałku lepiej nie pisz kto, bo mój szwagier może poczuć się nieswojo :polew:

:polew: on też nie :polew: Twoja zielona strzała też nie, Twój mąż też nie, Ogród botaniczny w Cambrils i to drzewko też nie, Twoje różowe bikini i tatuaż na plecach już trochę bardziej :polew: i resztę osób oprócz tych na dalszym planie na plaży jestem w stanie zaakceptować do kategorii wzbudzających moje zainteresowanie :gwizdanie:

po prostu :OMG::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiem o żadnej koszulce :gwizdanie:

Za takie coś to normalnie :foch: :foch: :foch::beksa:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:31_________________________________________________

po prostu :OMG::polew:

Ja tam OMGa nie widziałem :mysli:

To co z tą koszulką? znaczy fotką? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam, zrobię, wrzucę! byle nie teraz!

A czemu nie teraz? :rolleyes: Każda pora jest dobra :naughty::wink4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:37_________________________________________________

a gdzie ten kolega z paszportem z polsatu zniknął? :D

TVN go dopadł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałku a Ty z tego co pamietam, zbierałeś się do łócha już jakąs godzine temu :mysli:

to dobrej nocki...

zawsze jak przyjdę to już wszyscy spać mykają... takie życie

spokojnie kto mówi o spaniu :embarrassed::naughty::decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:43_________________________________________________ :OMG: a zatem dobranoc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałku a Ty z tego co pamietam, zbierałeś się do łócha już jakąs godzine temu :mysli:

No tak tak dokładnie... Ale jak widać plany mi się zmieniły :tongue4: Chociaż teraz już chyba powiem branoc tak konkretnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrej nocki...

zawsze jak przyjdę to już wszyscy spać mykają... takie życie

A kolega to mógłby wcześniej przychodzić :tongue4: Od 23.00 już można pisać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, ja też już mówie dobranoc tak konkretnie

dobranoc :evil:

Pamiętaj o koszulce, znaczy fotce :polew: I pozdrów kota :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...