Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok ide spac, bo powoli robi sie tu Red Light

:polew: :polew: :polew:

------------>

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a teraz to nie wiem śmiac się czy zdenerwować? :mysli:

:friends::pociesz::buziak::wstydliwy:

Opublikowano

to ta to tu to Ty ?? :shocked:

fotomontaż :polew:

no tak myslalem nie podobna do Panienki Pani ze zdjec z Audi ;)

Opublikowano

a teraz to nie wiem śmiac się czy zdenerwować? :mysli:

:friends::pociesz::buziak::wstydliwy:

lepiej lepiej :yes2:

Opublikowano

Ok ide spac, bo powoli robi sie tu Red Light

:polew: jak będziesz wychodził zgaś światło... w lodówce :polew: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 01:20_________________________________________________

lepiej lepiej :yes2:

:hi:

no tak myslalem nie podobna do Panienki Pani ze zdjec z Audi ;)

:polew: i chłopie wpadłeś, masz już minusa :polew:

Opublikowano

Ok ide spac, bo powoli robi sie tu Red Light

:polew: jak będziesz wychodził zgaś światło... w lodówce :polew: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 01:20_________________________________________________

lepiej lepiej :yes2:

:hi:

no tak myslalem nie podobna do Panienki Pani ze zdjec z Audi ;)

:polew: i chłopie wpadłeś, masz już minusa :polew:

minusa ale za co Pani Panna przy Audi z profilu nie podobna do Pani Panny tutaj o z Awatara :] nigdzie nie napisalem ze gdzies cos jakos wszystkie Panie cały tlum sliczny piekny powabny interesujacy szalenie pociagajacy :D

Opublikowano

-

Opublikowano

nigdzie nie napisalem ze gdzies cos jakos wszystkie Panie cały tlum sliczny piekny powabny interesujacy szalenie pociagajacy :D

:mysli: ciekawy tekst :mysli: wyrywasz na to lachony na mieście? :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 01:27_________________________________________________Osa idziemy spać :lazy: Ty od ściany :polew:

Opublikowano

nigdzie nie napisalem ze gdzies cos jakos wszystkie Panie cały tlum sliczny piekny powabny interesujacy szalenie pociagajacy :D

:mysli: ciekawy tekst :mysli: wyrywasz na to lachony na mieście? :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 01:27_________________________________________________Osa idziemy spać :lazy: Ty od ściany :polew:

tyłkiem do ściany :decayed:

Opublikowano

nigdzie nie napisalem ze gdzies cos jakos wszystkie Panie cały tlum sliczny piekny powabny interesujacy szalenie pociagajacy :D

:mysli: ciekawy tekst :mysli: wyrywasz na to lachony na mieście? :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 01:27_________________________________________________Osa idziemy spać :lazy: Ty od ściany :polew:

i badz tu szczery i napisz cos od serca ehhhh

Opublikowano

tyłkiem do ściany :decayed:

:mysli: może być... jak będzie trzeba to zmienimy :polew::decayed:

Dobra dość tych świństw :decayed: Dobrej i spokojnej, kolorowych, branoc :hi:

Opublikowano

Panowie standardowo żegnam sie z Wami już od godziny :embarrassed:

no przecież tak być nie może!

idę spać :naughty:

Opublikowano

dobranoc po raz ktorys bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz do jutra :) smacznego niektorym :)

Opublikowano

Po co nie śpicie??

Ja to idę spać, dobranoc. :decayed:

Opublikowano

Daleko chodzicie spać :?: Bo widzę że się od jakiegoś czasu zbieracie i się wybrać nie możecie :decayed:

Opublikowano

albo :sexinbed::rolleyes:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 23:09_________________________________________________oglądacie tvn turbo teraz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.