Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwne stuki z tyłu


kiko79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po wymianie amortyzatorów okazało się że coś stuka z tyłu z prawej strony (głuche pukanie). W ASO okazało się, że to prawy tylni amortyzator jest wadliwy, więc poszedł do reklamacji (reklamacja uznana, zwrot pieniędzy). ASO zamontowało oryginalne amortyzatory i nastała błoga cisza. Po przejechaniu 8 tyś. km znowu te samo stukanie z prawej strony. Co to może być? Znowu amortyzator? I znowu prawy?:wallbash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi delikatnie stukało okazały się gumy na tylniej belce.

to znaczy tuleje tylnej belki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Ci odpowiem jak sam uzyskam info. Dziś po 18 jade po samochód więc się dowiem i napiszę (podejrzewam że chodzi o tuleje ale nie chcę Cię wprowadzić w bład).

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/delikatna-naprawa-zawiechy-oska-258279/

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

Już po rozmowie. U mnie wyszło, że z tyłu stuka przedni silentblock tylniej belki oraz dolny wachacz po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tuleja i wahacz do wymiany. Ja jadę w sobotę. Oby to była "tylko" tuleja, bo na amortyzatory już nie mam siły. Swoją drogą to chyba nawet chiński bubel nie stukałby po 8000km biorąc pod uwagę, że ulice mam u siebie naprawdę niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło u mnie jak podnieśli auto, przy czym rekomendowali wymianę całego wachacza a nie tylko tulei bo zaraz może np sworzeń szlag trafić (tak przynajmniej twierdzi mechanik)- podejrzewam że stukać może 1000 innych rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...