Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uciąg na haku holowniczym jakie auto ile moze.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczow.

Potrzebuje informacji jakie auto posiada uciag na haku holowniczym od 2200 kg do 2700kg. Potrzebuje kupic takowe auto lecz zbytnio nie orientuje sie wiec gdyby ktos mial takie informacje bardzo prosze pisac konkretna marke model pojemnosc. Z gory dziekuje

Opublikowano

Z takim uciągiem to musisz szukać sporej terenówki lub busa.

Opublikowano
  • Autor

No powiecmy ta dolna granica 2000kg niech będzie:) audi a8 w quattro ciekawi mnie ile może mieć ewentualnie bmw serii 7.

Opublikowano

takich danych Ci nie podam bo nie znam ale bierz pod uwagę że nie wolno ciągac czegos co ma masę większą od pojazdu który ciągnie.

Opublikowano

A6 C5 2.5tdi avant, przyczepa z hamulcem 1900kg

Opublikowano
  • Autor

Z tego co słyszałem to auta 4 napędowe mają więcej jak ośki.

Opublikowano

A6 allroad ma 2500 na haku, niektóre A6 C5 polift 2.5 tdi Q ma 2200, sharan ma 2000 wybór jest spory w zależności co potrzebujesz...

Opublikowano

Problem nie polega na tym że dane auto nie da rady bo i maluchem przyczepe pociągniesz(dowód niżej)

Tu chodzi o możliwości ciągnięcia ale i hamowania z taką a taka masą. Co z tego że taki maluch pociągnie porównym przyczepe powiedzmy o wadze 1,5t jak przy większej prędkości on bedzie chamował a wcale nie zwolni bo go przyczepa zepchnie.

Dlatego jak chcesz ciągać duże masy (podejrzewam ze zależy Ci na ciaganiu lawety albo dużego kempingu) tto samochód musi mieć tez odpowiednią masę własną.

Opublikowano

Ja myślę że chodzi Ci głownie o papiery, to takie a6 czy a8 czy sharan spokojnie ciągają lawetki bo na haku mają około 2 ton, kwestia odpowiedniej masy auta które będziesz ciągnął bo to też nie może być za ciężkie bo przekroczysz DMC i wtedy też mandacik może być jak się upierdliwy trafi, a szczegóelnie za granicą trza się pilnować.

Opublikowano
Z tego co słyszałem to auta 4 napędowe mają więcej jak ośki.

A4 B6 1.9TDi z Q 1800kg, nich ktoś poda dla FWD w A4 B6 dla porównania :wink:

Opublikowano
Z tego co słyszałem to auta 4 napędowe mają więcej jak ośki.

A4 B6 1.9TDi z Q 1800kg, nich ktoś poda dla FWD w A4 B6 dla porównania :wink:

B6 1500kg, ja mam T4 2.4 i 2000kg na haku.

Opublikowano

Należy nie zapominać o najważniejszym- viaToll

Opublikowano

B6 1.8 T Q Masa własna 1530kg.

Opublikowano

uciąg, ucięgiem

ale jak kolega pisał Viatoll no i odpowiednia kategoria prawka ...

Opublikowano
  • Autor

Auto ma służyć do ciagania przyczep lawet kempingu przesyłacie dalej swoje propozycje drodzy forwicz dodam że najchętniej interesowały by mnie parametry wyżej wspomnianej a8 ewentualnie bmw 7

Opublikowano

Mercedes ML w163 też powyzej 2000kg Jeep grand też dużo

Opublikowano

Znajomy, można powiedzieć handlarz, do tej pory jeździł zaprzęgiem sharan+laweta. Co prawda zajechał skrzynię i silnik ale ilość samochodów które przywiózł jest ogromna...

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

z tego co pamietam to przebieg szarka doszedł do 400tysięcy

Opublikowano

podpinam sie pod temat

mam pytanie , czy można wyciągać auto z zaspy przy pomocy haka/ucha pod zderzakiem

zaznaczyłem na czerwono na zdjęciu

IMG_5211.jpg

<br /><br />

Opublikowano
podpinam sie pod temat

mam pytanie , czy można wyciągać auto z zaspy przy pomocy haka/ucha pod zderzakiem

zaznaczyłem na czerwono na zdjęciu

http://s7.postimage.org/eaxxc8yvb/IMG_5211.jpg

<br /><br />

nie wiem czy można, ale napewno się da, ja juz wyciągałem :decayed:

Opublikowano
podpinam sie pod temat

mam pytanie , czy można wyciągać auto z zaspy przy pomocy haka/ucha pod zderzakiem

zaznaczyłem na czerwono na zdjęciu

http://s7.postimage.org/eaxxc8yvb/IMG_5211.jpg

<br /><br />

nie wiem czy można, ale napewno się da, ja juz wyciągałem :decayed:

wole miec pewnosc, kiedys widziałem jak polonez zgubił tylna oś na torach, gosciu targał betoniarke na twardych kółkach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.