Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzęsie samochodem na postoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

ostanio zaczęło mi trząść budą na postoju- pojechałem do MR Motors powiedzieli że to poducha pod skrzynią- wymienili ale dalej telepie może trochę mniej.

Do zrobienia też mam przedni wahacz banan i tuleje tylniej belki czy któraś z tych rzeczy może być przyczyną?

Jeżeli nie to co jeszcze oprócz poduch silnika może powodować takie objawy w benzynie?

Opublikowano

Nierówny zapłon może, też mi lekko telepie na jałowym.

Opublikowano
  • Autor

Jak to sprawdzić?

Opublikowano
Jak to sprawdzić?

bloki mierzone, grupy 15 i 16

Opublikowano

może jeszcze dwumas siadac, tak mialem w ibizie, ciagla na kazdym biegu, ale na postoju delikatnie trzepało, po dodaniu delikatnie gazu trzepanie ustepowało

Opublikowano
Jeżeli nie to co jeszcze oprócz poduch silnika może powodować takie objawy w benzynie?

To znaczy że masz LPG i tylko na Pb te objawy?

Czy tylko na zimnym czy na ciepłym tak samo?

Opublikowano
  • Autor

LPG nie mam, z tego co słyszałem to w benzynie nie powinno tak telepać jak dwumas siada (rzeczywiście telepie ale w klekotach), ewentualnie powinno szarpać przy ruszaniu/dojeżdżaniu na biegu- może poprostu poczekam aż to co telepie bardziej się rozdupczy to będzie słychać i czuć. Jak na wiosnę zawiechę będę robił to i to powiem mechanikowi żeby obadał.

Opublikowano

U mnie też na jałowym chodzi jak TDI.

Opublikowano
  • Autor
U mnie też na jałowym chodzi jak TDI.

wymieniałeś coś żeby przestał czy czekasz aż się bardziej coś roztelepie żeby jasno możnabyło wskazac co?

Opublikowano
U mnie też na jałowym chodzi jak TDI.

wymieniałeś coś żeby przestał czy czekasz aż się bardziej coś roztelepie żeby jasno możnabyło wskazac co?

Przyjedź jutro na spota do Arkadii, to zobaczymy co w trawie piszczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Będę na 100%- postanowienie noworoczne:)

U mnie też na jałowym chodzi jak TDI.

wymieniałeś coś żeby przestał czy czekasz aż się bardziej coś roztelepie żeby jasno możnabyło wskazac co?

Przyjedź jutro na spota do Arkadii, to zobaczymy co w trawie piszczy :decayed:

Opublikowano
U mnie też na jałowym chodzi jak TDI.

wymieniałeś coś żeby przestał czy czekasz aż się bardziej coś roztelepie żeby jasno możnabyło wskazac co?

U mnie to jest raczej wywalona poduszka, bo cała w jakimś czerwonawym płynie jest upaćkana :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.