Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie regulacji wysokości świateł


Szakal

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwy montaż regulacji wysokości świateł przednich z kabiny ,jak ori? Moje auto jest ze Szwajcarii i nie posiada ani regulacji z kabiny ani samopoziomu ,w lampach nawet silniczków nie mam.

Robił ktoś coś takiego ,trudne do ogarnięcia? Czy poza silniczkami ,instalacją wyjętą z jakiegoś angola np. i pokrętłem w kabinie potrzebuje coś jeszcze? Może ma ktoś schemat elektryczny tego systemu?

Bo przecież jak auto zapakuje to będę świecił po chmurach chyba...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes pewny ze nie ma samopoziomu? troche dziwne ze nie ma... :whistling:

polifty maja regulacje przy kierowcy w tej polce nad nogami pod tym krotkim dekorem..

moze ktos polke wymienil na przedliftowa i cala instalacja siedzi a przelacznika brak..

przetrzepales cale auto w poszukiwaniu wiazki ?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxxSzYbAxxx ,wiązki nie szukałem ,ale regulacji nie ma napewno ,auto jest ze Szwajcarii a tam prawem zabroniona jest jakakolwiek ingerencja z oświetlenie (nawet regulacja) ,ja nie wiem jak oni tam jeżdżą :whistling: Z resztą nie jestem pierwszym przypadkiem na 4um ,tylko nikomu nie chciało się jeszcze montować regulacji :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxxSzYbAxxx ,wiązki nie szukałem ,ale regulacji nie ma napewno ,auto jest ze Szwajcarii a tam prawem zabroniona jest jakakolwiek ingerencja z oświetlenie (nawet regulacja) ,ja nie wiem jak oni tam jeżdżą :whistling: Z resztą nie jestem pierwszym przypadkiem na 4um ,tylko nikomu nie chciało się jeszcze montować regulacji :decayed:

no to ok, nie wiedzialem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...