Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alarm sam się uzbraja, zamykają się drzwi POTRZEBNA SZYBKA POMOC !!!


A4-?ukasz-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję szybko pomocy.

Po otwarciu mojego A4 z pilota po 30s niezależnie od tego czy jestem w środku z odpalonym silnikiem czy nie uzbraja się alarm i zamyka mnie w środku. Podejrzewam, że przez przypadek uruchomiłem taką opcję jaką kombinacją przycisków tylko teraz nie mogę jej wyłączyć. Dodam, że nie mam fabrycznego alarmu, jest to alarm firmy MONGOOSE niestaty na stronie producenta nie widzę takiego modelu pilota jak mój. Proszę o pomoc, zdjęcie moniżęj i jeszcze jak mógłby ktoś mi powiedzieć do czego służy ten przycisk na fabrycznym kluczu to byłbym bardzo wdzięczny.

100_3608.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym Ci pomóc... ale niestety nie znam się na tym... nie mam alarmu w moim audi... miałam ten sam problem a poprzednim aucie- golfie, tylko ze alarm nie włączał się jak silnik był zapalony... ale nie zdąrzyłam rozwiązać tego problemu

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

a poszukaj ogólnie w internecie instrukcji obsługi do Twojego alarmu... moze coś tam będzie pisało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krańcówki w drzwiach działają? Być może alarm nie zauważył otwarcia drzwi i się ponownie uzbraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wszystko trybiło. Rano byłem ok, a jak wracałem z pracy to zaczeło się właśnie tak dziać. Próbowałem różbne drzwi otwierać i nawet klapę bagażnika. Jak otworzę auto, wejdę i odpalę silnik to też sie tak robi. Alarm się uzbraja i zamyka mnie w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha :) tylko uważaj czasem tłumaczy bardzo dosłownie :) albo rodziców spytaj ;) powinni pamiętać

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

ha ha :) tylko uważaj bo czasem bardzo dosłownie tłumaczy :) albo rodziców spytaj ;) powinni pamiętać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, że niezbyt pamiętają ;-) ale juz zrobiłem prawie tak jak było na początku a może nawet lepiej, bo teraz jak włącze zapłon w ciągu 30 sek od otwarcia drzwi to nic się nie dziej a jak wyjde i zapomnie zamknac to sam sie zamknie po 30 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa trzy mozliwosci podam kolejno co sprawdzic

krancowka drzwi czy dochodzi sygnal ze zostaly zamkniete

nastepnie sprawdz sobie sygnal do alarmu po zaplonie czy centralka dostaje informacje ze jest przekrecony kluczyk

i ostatnia opcja wypruj to badziewie bo prawdopodobnie jest uszkodzone i zaloz cos nowszego ciekawszego polecam spy 5000m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa trzy mozliwosci podam kolejno co sprawdzic

krancowka drzwi czy dochodzi sygnal ze zostaly zamkniete

nastepnie sprawdz sobie sygnal do alarmu po zaplonie czy centralka dostaje informacje ze jest przekrecony kluczyk

i ostatnia opcja wypruj to badziewie bo prawdopodobnie jest uszkodzone i zaloz cos nowszego ciekawszego polecam spy 5000m

hmm krancówka drzwi ? to by musiał mieć pociagniete do kazdej krancówki kabel, tutaj chodzi o kabel sygnalowy o otwarciu drzwi ( nie wiem czy nie idzie z silownika master ) a co do modelu dokop się do centralki alarmu i spisz dokladny model, przypuszczam ze kilka rodzai mialo taki sam pilot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie moze miec do kabla lampki oswietlenia wnetrza bialo czarny druciol tam po otwarciu obojetnie jakich drzwi pojawia sie sygnal masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...