Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podświetlenie drzwi i nóg kierowcy i pasażera (problem)


Mik99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki problem. Nie działają mi światełka zamontowane w drzwiach a także te dające światło na nogi kierowcy i pasażera z przodu jak i pasażerów z tyłu.. Powinny się zapalać na otwarciu drzwi. U mnie tak nie jest.Jest mały wyjątek. W lewych tylnych drzwiach po otworzeniu zapala się tylko białe światełko oświetlające nogi pasażera a te czerwone w drzwiach się nie zapala. FIS działa w 95% prawidłowo. Jak otworzę tylne lewe lub prawe drzwi to pokazuje to poprawnie, jednak jak otworzę przednie prawe drzwi to FIS pokazuje, że przednie prawe i lewe są otwarte kiedy tylko lewe przednie są otwarte. Wszystkie podświetlenia klamek, popielniczek działają poprawnie, tylko te elementy coś szwankują.

Co radzicie?

Powinno być jak na tej fotce.

94bf68963f00726fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupie pytanie zarowki sprawdzales?? zobacz czy masz napiecie w lampkach jak otworzysz drzwi, co do fisa i przednich drzwi wydaje mi sie ze cos mozesz miec z alarmem, moze ktos przy montarzu sie nie postaral i masz zmostkowane krancowki przednie, zrob maly eksperyment, nie rozbrajaj alarmu i otworz tylne drzwi, zobaczysz czy tyl masz podpiety do alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś znalazłem na forum: "Jeśli dalej masz kłopot z oświetleniem podnóżków i jest to spowodowane brakiem tego przekaźnika na pozycji 5, to podaję jego nr:

4D0 907 131

Jest na nim nr 382. W moim przypadku po włożeniu przekaźnika wszystko zadziałało"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...