Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b7 BRE] grafitowy sedan / 2.0 TDI + / dynosoft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

a4 krajowa, bezwypadkowa w jednych rękach od nowości, rok 12/05, modelowo 06, pierwsza rej 04/06 przebieg 101tys

Wyposażenie co było:

-immobilizer

-silnik 16 zaworowy

-ori alu felgi 16" 205/55

-standardowy wydech;OPO

-pakiet chrom;3S1

-dodatki aluminiowe

-6-cio biegowy manual

-gałka zmiany biegów skórzana

-trójramienna kierownica skórzana,pikowana;1XW

-otwieranie,domykanie szybek z pilota

-klimatronic dwustrefowy

-komputer

-kolorowy fis

-system nie zapiętych pasów przód

-podłokietnik przód podświetlany;6E3

-podłokietmik tył

-nagłośnienie Audi Concert

-abs;

-esp;

-spryskiwacze reflektorów;podgrzewane;8X1

-ori bixy+samopoziomowanie

-drl

E0A = Akcja specjalna-brak

7A0 = Bez odtwarzacza cd/instalacji do odtwarzacza płyt cd

4EU = Quarter vent in passenger compartment front right

6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,

5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52

5RU = Lusterko wsteczne zew.z wiekszym.zwierc.(konvex)

1KD = Hamulce tarczowe tył

J1D = Akumulator 380 a (72 ah)

1LB = Faustsattelbremse przod

1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

5TE = Aluminiowe wkładki ozdobne

7X0 = Bez ultradŹwiękowej sygn.przy parkowaniu

4R4 = Elektryczne podnoŚniki szyb

F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung

8GU = Alternator

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

0YH = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 1ba:496--519 1br:496--519 1be:520--544

0JJ = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1ba:1436-1495; 1bj:1436-1495

3NZ = Oparcie tylne dzielone

8ED = Reflektor ........ halog. z ....... gazowa ruch prawostr.

U1A = Obudowa wskaŹników -zegara i prędkoŚciomierza

X4J = National sales program poland

1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.

2PV = Kierownica skórz. do poduszki bezp.

8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.

9Q4 = WyŚwietlacz wielof. z wyŚwietl. przeglĄdów

8Z5 = Chlodnica wody

D3X = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0/103kw tdi pd 16v

7Q0 = Bez systemu nawigacyjnego

C7A = Obręcz koła ze stopów lekkich 7j x 16

7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach

4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy

2K1 = Zderzak wzmocniony

3L3 = Siedzenia normalne przod

4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony

3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej

4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.

5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz

1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego

0GG = Instalacja oczyszczania gazow spal. eu4

Q1A = Siedzenia normalne

4GF = Szkło atermiczne (zielone)

8EC = Obrotomierz kmh

0JC = Klasa masy pojazdu os przednia

Zmiany:

- poleciał ori komplet chlapaczy

- poleciały oznaczenia na tylnej klapie

- oświetlenie tab. numerów led

- wewnętrzne oświetlenie led

- drl led

- BBS skręcane 17" 235/45 lato

- dystanse 20mm

- program dynosoft

- eibach pro kit

Plany:

-nie wiem.

Kilka zdjęć:

65709149.jpg

11966651.jpg

45727796.jpg

53262677.jpg

40857150.jpg

81530970.jpg

Dla zainteresowanych wrzucam wykres z hamowni:

25036319.jpg

36498330.jpg

drl wieczorem:

86090594.jpg

na 17" + świeżutkie dystanse 20mm

dsc0147jf.jpg

dsc0137jl.jpg

dsc0139tb.jpg

dsc0140iz.jpg

dsc0143lf.jpg

dsc0142z.jpg

Opublikowano

Fajny sedanik. :good: Obniżenie jakieś planujesz? Co to za DRLe? Te za 219 z alledrogo... :cool: Co do ściemy szybek to dobrze, że zrobisz wszystkie. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, na razie nie planuje gleby ale tez o tym myślałem;], nie pamiętam nazwy żarówek, ale dostałem w sklepie normalnie:)

jeśli chodzi o szybki to myślę ze komplet albo nie ruszać wcale:) poz.

Opublikowano

Fajne wozo ;) tez jestem ciekawy co to za drl siedzi ... wykres ładny , pewnie miło sie wyprzedza ;) szerokosci na drodze :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

thx, co do wyprzedzania to nie ma tragedii;), ale wiesz "ile by nie było to i tak jest za mało" =]

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

nowy nabytek:

dsc0204ig.jpg

w przyszłym tygodniu postaram sie wrzucić to na auto i fotki jak siadła. Poz

Opublikowano

Pierwsza zecz jaka bym polecl to wymiana tylnego stabilizatora na ten od rs4:wink:A tak ogulnie to prawie taka jak moja:thumbup1:Zycze bezawaryjnosci

Opublikowano

Fajna:) co to za fedry?

Opublikowano
  • Autor

;]

Pierwsza zecz jaka bym polecl to wymiana tylnego stabilizatora na ten od rs4:wink:A tak ogulnie to prawie taka jak moja:thumbup1:Zycze bezawaryjnosci

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

Eibach pro kit

Fajna:) co to za fedry?

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

pomyślimy nad tym ;]

Ramki klubowe by się przydały :wink:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

stare zmienily miejsce ;)

mugr.jpg

i mam prośbe zeby ktos rozszyforwał oznaczenia na tych sprężynach

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

tak było:

olfk.jpg

tak jest:

t5s6.jpg

najlepsze jest to ze nie stracila nic na komforcie. Poz.

Opublikowano

Po 1 bardzo ładnie Ci to siadło, miałeś jakieś kłopoty ze śrubami z przodu czy poszło gładko? Tu masz klasy wagowe sprężyn http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf

Po 2 skoro masz już Eibach -30mm to dobrze radzą, pakuj stabilizator z RSa na tył a nie będziesz Pan żałował.

Po 3 ramki klubowe już dawno powinny leżeć :wink:

Piękny kolor, w końcu mam ten sam:decayed: Zadowolony ze współpracy z Aligatorem?

Opublikowano
  • Autor
Po 1 bardzo ładnie Ci to siadło, miałeś jakieś kłopoty ze śrubami z przodu czy poszło gładko? Tu masz klasy wagowe sprężyn http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf

Po 2 skoro masz już Eibach -30mm to dobrze radzą, pakuj stabilizator z RSa na tył a nie będziesz Pan żałował.

Po 3 ramki klubowe już dawno powinny leżeć :wink:

Piękny kolor, w końcu mam ten sam:decayed: Zadowolony ze współpracy z Aligatorem?

Thx, mechanik mówił że wszystko spoko gdyby nie "słynna śruba audi"

Będzie się lepiej trzymać z tym stabilizatorem?

Ramki zamówie wkrótce;]

Bardzo jestem zadowolony, auto idzie bardzo równo na każdym biegu:)

Poz

Opublikowano

Ladna:) dobra baza do modow;) troche gangsterki by sie przydalo i powagi jej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.