Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problemy z odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem przy odpalaniu auta..

Jeżeli auto ma ciepły silnik to odpali za 2/3 razem (odpala na wysokich obrotach).

Jeżeli samochód postoi dzień czasu bez odpalenia to już go nie idzie uruchomić (akumulator nie jest padnięty) i ciężko jest go odpalić, dopiero po podładowaniu go prostownikiem po 30minutowej męczarni odpali.

Wiecie co to może być ?

Uważam, że albo ssanie albo czujnik temperatury... Co o tym myślicie . ?

Opublikowano

czujnik stukowego albo polozenia walu, generalnie podepnij pod kompa i zobacz co tam slychac

Opublikowano
  • Autor

Ja uważam, że czujnik temperatury ... małe koszty warto wymienić .

Auto nie dawno było podpinane błędy wyeliminowane (tydzień temu podpięty był).

Ale zrobię tak jak mówisz, podpiąć i wszystko będzie widać .

Opublikowano

a lpg masz ?? posprawdzaj jeszcze ciśnienie paliwa i może wymień filtr, zobacz też w jakim stanie są świece i przewody, napisz jaki masz silnik ale chyba ADR, moim zdaniem coś z PB jest nie tak a jak już go odpalisz to jak silnik pracuje są jakieś problemy ?? :)

Opublikowano

śmierdzi benzyną przy kręceniu????????

Opublikowano
  • Autor

Nie mam lpg.

Silnik 1.8..

Filtr nowy sportowy wymieniony..

Świece nowe tzn. najlepsze 4 coś tam... już nie pamiętam dokładnie.

Nie śmierdzi benzyną ...

Jak odpali to pracuje normalnie bez problemów .

Opublikowano

Filtr nowy sportowy...:grin:

Paliwowy, a nie powietrza :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego...

Na pewno sprawdzę ;)

---------- Post dopisany 28-01-2013 at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 09:35 ----------

Koledzy naprowadzicie mnie w którym miejscu znajduje się filtr paliwa w Audi a4 b5 . ? :)

Opublikowano

znajduje sie tam gdzie w innych autach. czyli z prawej strony jak stoisz z tyłu auta od spodu nie daleko kola .napewno znajdziesz.

Opublikowano

Dołączam sie do problemu, u mnie jest podobnie , silnik 1.8 adr z LPG . Czasem odpali odrazu i chodzi dobrze, czasem nawet za 5 razem , bo przy odpalaniu wkreci sie tak na 2 tys i zgaśnie, pojawia się też spalanie stukowe ale tylko czasami.

Opublikowano
  • Autor

Najbardziej prawdopodobny jest filtr paliwa ...

Ja swój wymienię i napiszę co i jak ... czy problem zniknął czy dalej jest .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.