Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamarznięty bagażnik


kadela69

Rekomendowane odpowiedzi

akurat to audi się nie udało, miałem wcześniej omegę b fl i też w sedanie i nie było z klapą problemu, ale i tak audi jest super :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie o ogrzewanie tylniej szyby chodzi. ten typ tak ma .u mnie tylko klapa do uszczelki przymarza nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smaruje ale co przyjdzie odwilz to problem ponawia sie a po za tym nie uzywam bagaznika:grin:

Chyba właśnie na rozwiązanie tego problemu wymyślono składaną kanapę. A tak poważnie to jest to całkiem spory problem może nie w codziennym użytkowaniu bo o ile ktoś tam nie musi zaglądać to na zakupy jest jeszcze tylna kanapa. Gorzej jak trzeba w jakąś trasę jechać i włożyć troszkę bagażu to zaczynają się schodu jak to otworzyć.

Tak poza tematem jak ktoś wozi magnesówkę w bagażniku ( pomijam zimę i nieszczęsny śnieg/lod w rynienkach) to bardzo ładnie się kabelek układa po zewnętrznej stronie zawiasów i nic go tam nie przycina. Omijamy wtedy problem przekładania antenki między szybą a klapą, oraz świstów jak ktoś kabelek wypuszcza przez drzwi np. Zrobiłbym zdjęcie, ale wiecie śnieg/lód :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam sedana i ja smaruje przed zima zawsze wazelina techniczna i ma święty spokuj ze wszystkimi drzwiami jak i z bagażnikiem, to jest najepszy sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie stosuje silikon w spraju nawalam tego pelno, na kazda uszczelke zawias itp.czasem mi jedynie zamek przywarznie, a jesli nawet mi guma przylapie to przez kanape wejde do bagaznika.

Ja tam z tego problemu nie robie.

Spokojnie, tak sobie tutaj tylko dywagujemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zamarza mikro styk w tylnej klapie???? wymiana cos pomoze??? moze ten moj jest nie szczelny co??? u kolesi w b5 nie zamarza a ja jak wloze narty to potem lipa troche je przez kabine wyciagac hehe :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio miotełku do śniegu zostawiłem w bagażniku a napadało tego trochę i jak otworzyłem klapę to trochę naleciało w te rowki i wgl do bagażnika ;/ następnym razem właziłem przez kanape do bagażnika :P lipa fest, a kwestia przymarzania też mi dokucza,a szwagrowi w 80 o dziwo nie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...