Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki nie wracaja na miejsce


kladi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moj problem polega na tym ze po wylaczeniu wycieraczek nie chca one wrocic na pozycje dolna (zostaja u gory). Jak wlacze na pierwszy bieg to normalnie zadzialaja pojda najpierw na dol potem do gory i niestety zostaja na gorze, po wylaczeniu nie wracaja na dol... jak wlacze na 2 i 3 bieg dzialaja normalnie chodza gora dol gora dol itd. dopuki nie wylacze, jak wylacze je to zostaja na gornej pozycji...

Co moze byc przyczyna?

W serwisie powiedzieli mi ze te auta nie maja Przekaznika wycieraczek tylko jest to komputerowo sterowane... jest to mozliwe?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest silniczek wycieraczek z modułem, do którego idą właśnie cyfrowe sygnały - tak na 99% jest pies pogrzebany. Jest jeszcze opcja manetki, chociaż przy Twoim objawach obstawiam moduł w silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, wycieraczki zatrzymywały się w połowie szyby, za każdym razem w tym samym miejscu.

Nigdzie nic się zapiekło, i poza tym problemem działały jak należy.

Na początku miałem wyciągać cały silnik, ale że było to tuż przed świętami z barku chęci i czasu, poszedłem na łatwiznę i przestawiłem mechanizm na wieloklinie przy samym silniku.

Cała operacja trwała 5 min nawet nie musiałem odkręcać całkowicie nakrętki.

Minął już ponad miesiąc i wszystko chodzi jak należy, więc do puki nic się nie będzie działo, nie zamierzam tam zaglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...