Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośna praca silnika


wieczor15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Panowie taka sprawa-Gdy samochód stoi w garażu i rano odpale go przy temperaturze gdzieś koło -2 stopni to pracuje normalnie, a gdy stoję później pod chmurką gdy jestem w pracy i jest juz niższa temperatura powiedzmy koło -5, -6 to po odpaleniu strasznie głośno buczy w granicach 1800-2000rpm tak jak i na postoju tak i gdy jadę. Wymienione wieszaki tłumika, poduszka silnika(reszta sprawne) złącze elastyczne tłumika i nic -dalej to samo. wyraźnie na to ma wpływ niska temepratura. zostaje jeszcze dwumas i chyba uszczelniacze pompek ale sam nie wiem, może cos doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG zero błedów PD raczej w normie- czwarty najgorszy ma korekcje około +1 . z filmikiem cieżko bedzie raczej, ale to charakterystyczne buczenie raczej od około 1500 -2000rpm bo teram byłem jeszcze raz sprawdzić i jest tak, że na ciepłym tez to jest tylko dużo ciszej prawie nie syszalne za przy duzym mrozie to masakra jak w starym autobusie, Hmm turbo dość szybko sie chyba grzeje a ja jak odpale to musze zrobic około 20km żeby było ciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na pewno układ wydechowy obsłuchałem cały układ i wypadło na środkowy . Ale głośniej w aucie jest wtedy jak jest wiekszy mróz jak jest malutki mrozik to cisza niestety złośliwość rzeczy martwych zima duży mróz metale się kurczą i buczyyyy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...