Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ladnie dzialasz koleszko ladna furmanka dzialaj dalej powodzonka

Opublikowano

teraz z dolną rozpórką zgarniesz wszystkie garby na jezdni w Lbn:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
teraz z dolną rozpórką zgarniesz wszystkie garby na jezdni w Lbn:decayed:

Tego się troszkę obawiałem ale rozpórka jednak nie jest najniższym elementem:wink: Inni pewnie mają gorzej i bez rozpórek :naughty:

---------- Post dopisany 05-01-2014 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 20:43 ----------

Pogoda taka sobie to może zaktualizuję temat furmanki :naughty:

A więc tak: rozpórka górna od s6c5 - trochę za długa była ale udało się dopasować przy pomocy wiertarki i kątówki :wink:, przy zakładaniu urwała się śruba od mocowania amortyzatora i problem z włożeniem akumulatora bo jest większy niż powinien być.

4zb4.jpg

Słabe radio zastąpiłem Concertem, tuba z avanta w bagażniku i głośniki w tylnej półce

c5gg.jpg

b4uo.jpg

Zmienione fotele z szarych na takie bardziej pasujące kolorystycznie z regulacją lędźwi i poduchami.

m5cm.jpg

Udało się też zrobić polerkę, na wiosnę ją powtórzę.

wwgo.jpg

A tu mały aspekt świąteczny :decayed::decayed::decayed:

offs.jpg

f7pi.jpg

Z planów to zaczęła mi po głowie chodzić czarna podsufitka ale trochę kasy trzeba na to wywalić :kwasny:

Chcę też tylne lampy wymienić na coś takiego:

q2db.jpg

Opublikowano

lampy fajne .....

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No to zróbmy krótką aktualizację tematu. Chociaż fotki takie nie a bardzo...Zima minęła to trzeba przebuć audika.

DSC00341.jpg

DSC00342.jpg

Zamontowały się też tylne, poliftowe lampy, lekko ściemnione i od razu pozmieniałem piny od stopu i przeciwmgielnych.

DSC00344.jpg

DSC00345.jpg

Licznik z fisem w idealnym stanie - poszedłem na łatwiznę i zamontowałem przedliftowy.

DSC00338.jpg

Spryski z prawdziwego zdarzenia, które po okazyjnej cenie udało się kupić na forum od kolegi Goofer (dzięki!!) Mają zostać podłączone pod przycisk spryskiwacza tylnej szyby bo manetka jest z avanta. Na razie uruchamia je przycisk halogenów przednich - których nie ma :wink::decayed:

Do tego jest jeszcze samopoziomowanie. . . imitacja wykonana we własnym zakresie - i działa :jerk:

DSC00340.jpg

Po zimie wymienię olej. Wyszło na LiquiMoly 10w40 no i zestaw filtrów. Muszę też uruchomić klimę bo zmieniłem panel z lifta (podświetlany diodami).

Co do planów to jak na razie tak na spokojnie planuję jakieś audio 2 din z dvd itp. Przednią i tylną dokładkę z siwego na czarny i pewnie końcówki wydechu z 2.5tdi lekko przycięte.

Opublikowano

Mody na +, może poza tylnymi lampami :wink: Jak robiłeś imitacje samopoziomu? Masz jakiś schemacik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.