Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka


Arcus

Rekomendowane odpowiedzi

teraz z dolną rozpórką zgarniesz wszystkie garby na jezdni w Lbn:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz z dolną rozpórką zgarniesz wszystkie garby na jezdni w Lbn:decayed:

Tego się troszkę obawiałem ale rozpórka jednak nie jest najniższym elementem:wink: Inni pewnie mają gorzej i bez rozpórek :naughty:

---------- Post dopisany 05-01-2014 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 20:43 ----------

Pogoda taka sobie to może zaktualizuję temat furmanki :naughty:

A więc tak: rozpórka górna od s6c5 - trochę za długa była ale udało się dopasować przy pomocy wiertarki i kątówki :wink:, przy zakładaniu urwała się śruba od mocowania amortyzatora i problem z włożeniem akumulatora bo jest większy niż powinien być.

4zb4.jpg

Słabe radio zastąpiłem Concertem, tuba z avanta w bagażniku i głośniki w tylnej półce

c5gg.jpg

b4uo.jpg

Zmienione fotele z szarych na takie bardziej pasujące kolorystycznie z regulacją lędźwi i poduchami.

m5cm.jpg

Udało się też zrobić polerkę, na wiosnę ją powtórzę.

wwgo.jpg

A tu mały aspekt świąteczny :decayed::decayed::decayed:

offs.jpg

f7pi.jpg

Z planów to zaczęła mi po głowie chodzić czarna podsufitka ale trochę kasy trzeba na to wywalić :kwasny:

Chcę też tylne lampy wymienić na coś takiego:

q2db.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zróbmy krótką aktualizację tematu. Chociaż fotki takie nie a bardzo...Zima minęła to trzeba przebuć audika.

DSC00341.jpg

DSC00342.jpg

Zamontowały się też tylne, poliftowe lampy, lekko ściemnione i od razu pozmieniałem piny od stopu i przeciwmgielnych.

DSC00344.jpg

DSC00345.jpg

Licznik z fisem w idealnym stanie - poszedłem na łatwiznę i zamontowałem przedliftowy.

DSC00338.jpg

Spryski z prawdziwego zdarzenia, które po okazyjnej cenie udało się kupić na forum od kolegi Goofer (dzięki!!) Mają zostać podłączone pod przycisk spryskiwacza tylnej szyby bo manetka jest z avanta. Na razie uruchamia je przycisk halogenów przednich - których nie ma :wink::decayed:

Do tego jest jeszcze samopoziomowanie. . . imitacja wykonana we własnym zakresie - i działa :jerk:

DSC00340.jpg

Po zimie wymienię olej. Wyszło na LiquiMoly 10w40 no i zestaw filtrów. Muszę też uruchomić klimę bo zmieniłem panel z lifta (podświetlany diodami).

Co do planów to jak na razie tak na spokojnie planuję jakieś audio 2 din z dvd itp. Przednią i tylną dokładkę z siwego na czarny i pewnie końcówki wydechu z 2.5tdi lekko przycięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody na +, może poza tylnymi lampami :wink: Jak robiłeś imitacje samopoziomu? Masz jakiś schemacik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...