[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 tdi avant 99 black edition

Reggie

WITAM ;)

POSTANOWIŁEM ZAPREZENTOWAĆ DZIŚ SWOJĄ AUDICZKĘ :) POSIADAM JĄ JUŻ 7 LAT :)

ROK PRODUKCJI: 1999

POJEMNOŚĆ SILNIKA: 1900 CM3

SKRZYNIA BIEGÓW: MANUALNA

NAPĘD: FWD

TYP: KOMBI

KOLOR: GRANATOWY

PRZEBIEG: 300 TYS

MOC SILNIKA: 140KM/300NM

RODZAJ PALIWA: DIESEL

LICZBA DRZWI: 4/5

WYPOSAŻENIE:

ABS, ALUFELGI, AUTOALARM, CENTRALNY ZAMEK, CLIMATRONIC, ELEKTRYCZNE SZYBY + DOMYKANIE, PODGRZEWANE ELEKTRYCZNE LUSTERKA, HAK, IMMOBILIZER, REFLEKTORY KSENONOWE, PODUSZKI POWIETRZNE, RADIO CD, TEMPOMAT, WSPOMAGANIE KIEROWNICY, ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY NOKIA

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:

LAMP PRZEDNIE: ANGEL EYES BLACK (SOCZEWKA+RINGI), XENON 8000K, KIERUNKOWSKAZY BLACK, LAMPY TYLNE: RED WHITE, GRILL JOM BLACK, PRZYCIEMNIONE WSZYSTKIE SZYBY Z ATESTEM 80%, USUNIĘTA TYLNA WYCIERACZKA, KLUBOWE RAMKI NA TABLICE REJ :D

AUDIO:

RADIO: PIONEER 6000 MP, FABRYCZNE GŁOŚNIKI PRZÓD I TYŁ, WZMACNIACZ: CARPOWER HPB 1502, SUBWOOFER: INFINITY REF 1250W, OKABLOWANIE DIETZ 20MM, WYCISZENIE DRZWI MATAMI

FELGI:

Audi.jpg

2012_07_10_13_11_27.jpg

2012_07_10_13_11_40.jpg

to może ja napiszę co mi się nie widzi :decayed:

- grill

- lampy przód

- lampy tył

- trochę w dół ją :wink:

robiłeś jakiś program? czy box? jakieś plany masz co chcesz jeszcze zrobić przy niej? :wink: szerokości :hi:

Ładna sztuka!Ale za lampy to ci się oberwie:)no i rocznik na pewno nie 99,bo byłby to polift,a na zdjęciach widać,że przedlift,no co najwyżej po pierwszym lifcie.A i skąd te 140 km?Jakiś chip?

dużo jeżdżę po naszych polskich dziurawych drogach, więc inne zawieszenie odpada :)

auto jest z lutego 99 r. (chyba w połowie roku 99 weszła wersja po lifcie)

auto zostało z chipowane w firmie All Tuning Technology w Pabianicach :)

Fajny avancior choć te szybki to trochę za ciemne. Kominy spolerować i hak out i tył nabierze wyglądu.

Na froncie lepiej wyglądałyby i pewnie też świeciły polifty, które zawsze można czarnym matem potraktować.:wink:

dzięki hakowi miałem tylko porysowany zderzak i dolną dokładkę :) a kobitka trochę gorzej :) więc wolę mieć hak niż walone autko :)

co do tłumików to myślę, żeby jeszcze na drugą stronę założyć, więc wtedy o tym pomyślę :) chociaż nie wszystko ładne co się świeci :)

miało być czarno i niech czarno pozostanie :) więc lamp na pewno nie zmienię :) a tym bardziej nie będę używał sprayu :)

ewentualnie autko przejdzie małą metamorfozę :) na grillu przyczepiony "Mały Głód Danio", słupki drzwi, tylna "lotka" na klapie, wgłębienie pod tablicą rej tył - kolorowe stickery i felgi na czerwoną perłę :) ale to daleko przyszłość!!!

---------- Post dopisany 02-02-2013 at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 16:38 ----------

W kwietniu prawdopodobnie auto zostanie wystawione na sprzedaż!!! Wszystko zostanie wymienione, ponieważ jeśli nie dostane za nią z wszystkim 14 tys nie sprzedaje :)

możliwość kupienia bez lamp, kierunkowskazów, grilla, sprzętu audio i felg 17" za 11 tys :) każdy dobrze wie, że koszt tych rzeczy łącznie z chipem przekroczy 5 tys nie mówiąc już o wielu nowych rzeczach zrobionych w aucie :)