Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nieszczelność przy turbosprężarce


bartekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio coraz mocniej zaczelo mi syczec pod maska i znalazlem przyczyne problemu:

9f1d458270392391m.jpg

ciekawi mnie czy ten cienki waz co jest doprowadzony od góry z odmy da sie go wyciągnąć czy ta część to taka duża całość? teraz niewiem nawet gdzie cos takiego kupic najblizsze ASO jest w odleglosci 70 km :disgust: a zna ktos może przybliżoną cene tego weża?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony masz przewód ssący (od przepływki do turbiny) - dobrze by było go wymienić.

Jeżeli dobrze wskazuje ETKA to kosztuje on 150 zł (8D0 129 615 H).

Dodatkowo kup sobie opaski (N 024 503 3 oraz N 105 188 01) - kilkanaście zł za sztukę.

Ten wąż, który idzie do pokrywy powinno dać się ściągnąć.

Niech potwierdzą to użytkownicy AFN'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzieki Lukasz za informajce :notworthy: tak z ciekawosci właśnie bylem odkręcić ten waz i na nim jest taki numer: 8D0 129 615 A, pewnie sie to niczym nie różni, jutro bede chcial go gdzieś zamówić.

Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem zapomnialem ze Gabło jest w Krośnie zamówiłem dzisiaj koszt 170 zl, wie ktoś może jak ściagnąć ten cienki wąż co wychodzi z odmy do tego przewodu? Mam nadzieje ze nie jest on niczym przyklejony bo cieżko siedzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem zapomnialem ze Gabło jest w Krośnie zamówiłem dzisiaj koszt 170 zl, wie ktoś może jak ściagnąć ten cienki wąż co wychodzi z odmy do tego przewodu? Mam nadzieje ze nie jest on niczym przyklejony bo cieżko siedzi.....

ten cieńszy wąż co idzie od odmy trzeba "z chlebkiem" pociągnąć, ruszając w lewo i prawo

ma utwardzoną stożkową końcówkę z karbami, wchodzi na wcisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...