Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hamulce Brembo z BMW E38


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, przerabiał ktoś swap takich hebli na tarczy 312? Czy to w ogóle wykonalne? Wiem że pewnie trzeba dorobić jarzma, ale czy coś jeszcze jest do zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli pasuja ci otwory na piascie to czemu nie da sie zrobic to.

Tylko nie wiem jaka jest tam srednica otworow na przewod hamulcowy to musial bys sprawdzic.

Ale w razie co sa redukcje za 3zl co mozna srednice otworu zmniejszyc jak w zacisku bedzie za duzy otwor a w przewodzie ciensza koncowka.

I jakie masz fele?

Bo nie wiadomo czy jazmo ci sie bedzie miescilo w feldze.

Ja u siebie przezucalem na wieksze to mam 15cali fele , a jazmo od felgi ma max 4mm wiec jest ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi mam 18, na nastepna zime chcę zmienić 15 na 16. Mam w kupnie takie zaciski i się zastanawiam czy ktoś juz przerabial takiego swapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, przerabiał ktoś swap takich hebli na tarczy 312? Czy to w ogóle wykonalne? Wiem że pewnie trzeba dorobić jarzma, ale czy coś jeszcze jest do zmiany?

nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi ? po co mieszasz tutaj bmw ?

chcesz przerobić hamulce na 312mm, wiec w czym problem ?

zmieniasz jarzma i tarcze, to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rozmiaru 312 jeszcze się nie zdecydowałem, chyba raczej pójdę w 323 z a8 d2, a mam takie zaciski i chcę je zaadoptowac, sa to zaciski brembo czterotłoczkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z A8 D2 czterotłoczkowe ? jestes pewien ?

z posiadanej skromnej wiedzy wiem że jest tam dwu tłoczkowy zacisk Lucas, taki jak ten:

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/17/02/13/2917021397

poza tym nie wrzucisz ich P&P na te zwrotnice które masz u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski z bmw e38 a tarcza z a8 d2 wiem że muszę dorobić customowe jarzmo, myślę że 16 wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek zacisk z bmw może nie wejść na 312mm... zacisk jest gabarytowo wiekszy niż te nasze, a o tarczy 323mm nie mówiąc - felga 16 jak mowisz

musisz dokladnie wymierzyć wszystko... ja też sporo dumałem nad jakimiś zaciskami, ale 17 cali na zime to i za dużo i za drogo więc najlepszą opcją było by chyba wymienienie zwrotnic na te z B6 lub S4 B5 (razem z łożyskami), wtedy bez adapterów montujesz 320mm ori tarcze audi z ori zaciskiem, tylko że jeszcze dolny prosty wahacz (ze względu na inny sworzeń) i półośki z przegubami do wymiany ci dochodzą bo mamy małe przeguby w AEBach pod małe łożyska, ale wtedy wiekszosc fel 16 cali ci wchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba to wszystko dokładnie przedumać, może i masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drugich zwrotnicach to możesz mieć praktycznie każdy hebel audi do wyboru do koloru od 2000r, nie ważne czy pod tarcze 288 czy 365mm z RS6 C6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z A8 D2 czterotłoczkowe ? jestes pewien ?

z posiadanej skromnej wiedzy wiem że jest tam dwu tłoczkowy zacisk Lucas, taki jak ten:

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/17/02/13/2917021397

poza tym nie wrzucisz ich P&P na te zwrotnice które masz u siebie

DEV sa takie cuda kiedys koles wpadl do mnie po zestaw 321mm ale mial a6 c4 z rozstawem tym co my a ze zwrotnice od s6 c4 sa jak na lekarstwo to odpuscil....az po kilku tyg...przysyla fote zestawu ktory kupil w USEJ albo GB juz nie kojaze .....zaciski lucas jak s4 b5 z tarcza 321mm i rozstawem pod nasze zwrotnice...jak znajde fote gdzies to wstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

365mm z RS6 C6 :)

nie z A6 C6 tylko z RS4 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie, z tego auta nie podejdą tarcze do A4

inna wysokośc tarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...