Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka uszczelka?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, słuchajcie Pany, potrzebuje szybkiej podpowiedzi.

Znajomy był u mechaniora i stwierdził mu, że zaolejona świeca na pierwszym garze, wyczyścił mu i wszystko ok, autko śmiga.

Stwierdził, że jakaś uszczelka... jaka dokładnie, nie pamięta -.-

Czekam na podpowiedź i najlepiej jakiś link, jak to wygląda dokładnie, coś mi się wydaje, że to uszczelka klawiatury zaworów.. ale czy to się zmienia całe? Czy na każdy gar jest pojedyncza? :)

Czas, start :D

PS. Silnik taki jak mój, ADR ;)

Opublikowano

Jedna jest po całości pod dekiel a druga idzie w środek,tak jak mówisz.Ja zmienialem na Erlinga i jest ok.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
  • Autor

Czyli zaolejona świeca, to bardziej problem tej środkowej uszczelki? najlepiej wymienić obydwie? (pewnie są one w komplecie, czy kupuje się oddzielnie?)

Opublikowano
Czyli zaolejona świeca, to bardziej problem tej środkowej uszczelki? najlepiej wymienić obydwie? (pewnie są one w komplecie, czy kupuje się oddzielnie?)

W zestawie są 2 uszczelki więc za jednym razem całą operacje zrobisz ;)

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedno, co z sylikonem? dawac? czy nie? :)

a jak dawać, to pod te środkowe uszczelki też? Czy tylko pod tą dużą główną pokrywe? Pozdrawiam

Opublikowano
Jeszcze jedno, co z sylikonem? dawac? czy nie? :)

a jak dawać, to pod te środkowe uszczelki też? Czy tylko pod tą dużą główną pokrywe? Pozdrawiam

Dobra uszczelka i bez silikonu i powinno być git :thumbup1:

Opublikowano
Jeszcze jedno, co z sylikonem? dawac? czy nie? :)

a jak dawać, to pod te środkowe uszczelki też? Czy tylko pod tą dużą główną pokrywe? Pozdrawiam

Dobra uszczelka i bez silikonu i powinno być git :thumbup1:

Dokładnie, daj dobra uszczelkę (polecam Erlinga) i będzie ok:wink:

Opublikowano

Byłem dziś w InterCars i uszczelka Elringa kosztuje 68 po zniżkach więc zapewne dla indywidualnego klienta nie przekroczy 100

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

A tak na marginesie nie wiem czy coś źle zrobiłem przy wymianie czy ta uszczelka jest kiepska ale na przestrzeni 80 000 km będę ją już wymieniał 3 raz

Opublikowano

Dobrze oczyścić miejsce po starych uszczelkach i bez silikonu się obejdzie.Ewentualnie można trochę dac na rogach,gdzie się załamuje.Pod środkową nie dawaj.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
  • Autor

Ok, o tych rogach właśnie słyszałem :)

Zrobię tak jak mówicie, dzięki za pomoc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.