Treść opublikowana przez Pieczakers
-
Problem z numerem cewki
Dzięki Kolego!
-
Problem z numerem cewki
Witam Kolegów. Niestety zaszła konieczność kupna nowej cewki i w związku z tym powstało pytanie. W aucie zamontowana jest cewka 058 905 105 A, natomiast ETKA twierdzi, że powinna być 058 905 101 A. W związku z powyższym proszę o weryfikację. Może moja ETKA jakaś lewa, albo ktoś coś kiedyś majstrował przy aucie...
-
Jaka uszczelka?
Byłem dziś w InterCars i uszczelka Elringa kosztuje 68 po zniżkach więc zapewne dla indywidualnego klienta nie przekroczy 100 ---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ---------- A tak na marginesie nie wiem czy coś źle zrobiłem przy wymianie czy ta uszczelka jest kiepska ale na przestrzeni 80 000 km będę ją już wymieniał 3 raz
-
Czy warto kupić chłodnicę na allegro?
[/color] Miałem zamiennik w Audi 80 B3 i efekt był odwrotny niż u Ciebie. Dziękuję za odpowiedzi. Też nie lubię przepłacać i przy zakupie części biorę pod uwagę to, że nie będę jeździł tym samochodem wieki...
-
Czy warto kupić chłodnicę na allegro?
Witam. Zastawiam się czy warto kupić chłodnicę na allegro, np taką http://moto.allegro.pl/nowa-chlodnica-audi-a4-a6-passat-b5-skoda-superb-i2303467773.html Nie znam się na tym i dla mnie chłodnica to chłodnica. Cena połowę niższa niż w InterCars. Dziękuję za opinie...
-
Zamienniki wkładów lusterek zewnętrnych
Masz podgrzewane lusterka czy będziesz dopiero montował instalację?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Uwierz, że wątpię... No chyba, że zacznie to rozgrzewać do czerwoności. Ale na razie nie trzeba tego ruszać - olej odessany i będzie jeździć
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
niestety już nigdy go nie odkręcę. Trzeba miche wymienić - śruba zjechana.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Raptem 3 lata różnicy :> Mam teraz inny problem. Nie moge odkręcić śruby spustowej oleju. Za każdym razem ten sam problem, tylko że teraz tak się zjechała, że będzie micha do wyjęcia. Jutro spróbuję spiłować na mniejszy rozmiar, a jak nie pomoże to będzie źle bardzo
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ale, jeżeli trochę oleju mi bierze (tzn. spala), bo nie mam widocznych wycieków, może być tak że zacznie go ginąć więcej przy syntetyku, czy to też bajka? Tak poza tym kupiłem Mobil Super 2000 10w40. Tym razem w Intercarsie, więc na pewno nie jest lewy i jestem ciekaw czy szklanki będzie słychać... Polecano mi również preparad Liqui Moly, który likwiduje te klekoczące dźwięki, ale nie wiem czy to jest sens. Miał ktoś z tym styczność?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
zrobisz głupotę... Chciałbym również zauważyć, że wystarczy przeczytać 10 ostatnich stron postu, żeby wiedzieć co wlać do 1,8T Tak poza tym.... Nasuwa mi się tylko jedno pytanie... Czy do silników 20 zaworowych, np ADR lać syntetyk, np. MOTUL 8100 X-clean plus 5W-30, mimo, że wcześniej jeździły na półsyntetykach (mój na Mobilu 10w40)?
-
[ALL B6] Zbieżność prawidłowa a kierownica skręcona
może luz na maglu?
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
u mnie dlugą śrubę trzeba rozwiercać. Mozolna praca... Polecam odciąć nagwintowaną końcówkę jak rownież zrobić dwa nacięcia w miejscu mocowania sworzni. Pierwsze nacięcie przy przednim wahaczu i spróbować złapać ją za łeb i przekręcić. Jak nie idzie to drugie cięcie, wiertło 5 albo 6 na początek potem poprawić 8. Co jakiś czas można uderzyć, może pojdzie. Na koniec ostrożnie 10 żeby nie uszkodzić zwrotnicy. Trzeba dużo cierpliwości. Powodzenia
-
Ile pali Wam gazu?
Ostatnio 13 wczesniej ok 12.5
-
Syczenie gazu i smród
Kiedyś po wymianie termostatu, jak dymny z siebie zamknąłem maskę usłyszałem właśnie syczenie i smród. Pojechałem do gazownika popatrzył powąchał i stwierdził że jest wszystko ok. Często po tankowaniu śmierdzi mi w aucie i to dość mocno. Czasami zdarza się, że przejadę około 10-20 km po tankowaniu i dopiero zaleci gazem. Też tak macie??
-
[B5 AHU] Klocki na przednią oś
W którym miejscu dokładnie jeśli można by wiedzieć :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wskaźnik paliwa (prośba o foto)
U mnie w benzynce zapala się na drugiej kresce od lewej...
-
[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
250ms to nie za krótko?
-
Motostat - koszty eksploatacji auta
- Motostat - koszty eksploatacji auta
Trafiłem ostatnio na stronkę www.motostat.pl Jest to rodzaj elektronicznego notatnika. Można tu dokładnie poznać koszt eksploatacji swojego auta. Uważam że to fajna sprawa i może nasz klub mógłby podjąć współpracę z tym serwisem...- [B5 AFB] Original German avant blue
- [ALL B5] Demontaż trzeciego światło stop w sedanie
Masz kolego jakąś książkę o Audi- [ALL B5] Demontaż trzeciego światło stop w sedanie
Dzięki, będę kombinował...- [ALL B5] Demontaż trzeciego światło stop w sedanie
Witam. Bardzo proszę o pomoc. Kombinowałem na różne sposoby, a światełko ani drgnie. Nie chcę czegoś połamać. Zastanawiam się czy nie będzie konieczny demontaż całej półki?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miły spocik był wczoraj. Nie spodziewałem się, że tyle tam Was się zjeżdża. Trochę drętwo dla mnie było bo się wszyscy tak dobrze znacie. Dzięki Oskar za diagnostykę. - Motostat - koszty eksploatacji auta