Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 by Kubixi


Kubixi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Prezentuje wam moja A4. którą kupiłem 2 miesiące temu. Byłem po nią osobiście w Niemczech. Jest to 1.9 tdi 110km [AVG]. Posiada chipa "ds-tuning" nie wiem czy cos wart. Przebieg to 225500 km. udokumentowany książką serwisową. W aucie zamontowane bylo radio Kenwood ze wzmacniaczem i tuba. Póki co samochodu jestem zawodowolony bardzo fajnie się prowadzi. Jest to mój pierwszy samochód wiec nie nie mam porównania do innych aut. W planach mam zamiar przyciemnic szyby tył. Może ktoś ma fotki jak się prezentuje audi w takim kolorze jak moje z przyciemnionymi szybami? Chciałbym zobaczyć czy bedzie pasować ;)

Fotki:

audidq.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ale zapodaj więcej fotek, wnętrza również, jakieś inne plany oprócz szybek, koło gleba ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gleba hymmm zastanawiałem sie nad tym ale nie wiem bo po pierwsze pasuje mi na razie takie wysokie. Wiecie mniejwiecej jaki to bylby koszt ? ;) hymmm jeszcze audio lepsze chodzi mi o glosniki bo sa oryginalne. A co jeszcze mozna w takim autku zmienic ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co można lepiej zapytać czego nie można mniej tego, gleba zależy co czy springi czy gwint, felga, a to kropla w morzu jest tego sporo oglądnij parę autek klubowiczów będziesz wiedział o co kama, i pytaj pytaj a na pewno nie zabłądzisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati tak jak mówisz, jak poogląda galerie na forum to na pewno tylko na szybkach się nie skończy hehe :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przeglądam forumowe A4'ki to co niektorzy potrafia zrobić to miazga ;D nie zdażyłem poprzeglądać wszystkich tyle tego jest. W planach kolejnym modem bedzie xenonik myśle że to bedzie dobry pomysł. Jeszcze sie was poradze co i jak bliżej wiosny. A i mam jeszcze jeden problemik bede sie chciał was poradzić ale to przy okazji wrzucania nastepnych fotek.

Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma mitasubiszi w takim kolorze z przyciemnionymi szybami to mogę zrobić zdjęcie i podrzucić :P Ale to raczej jak będzie widno :D:D

---------- Post dopisany 01-02-2013 at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 23:33 ----------

image.jpg

image.jpg

Oto obiecane fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenonik, problemik :grin: hrhrhr

Ogólnie bardzo ładne auto, więcej fotek byśmy poprosili, a co do rezania.. ;) jest jeszcze długa droga przed Tobą, da się zrobić z tego auta na prawdę kosmos, szczególnie w tym kolorze, jest piękny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linqo dzieki za fotki troszke jasniejsza od mojej ta mitasubiszi ale widze ze bedzie ok. Przegladając allegro natrafilem na a6'ke kolor jak mój i przyciemnione szyby. Fotka:

95382219.jpg

A jak rozwiazac problem środkowego stopu? Będę sam przyciemnial i jeśli zakleje światło stopu to w razie kontroli mogę stracić dowód.

Jutro wykąpię audiczke to wrzuce wiecej fotek ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...