Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niedziała licznik


ARAS920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem z licznikiem a dokładnie z prędkościomierzem i obrotomierzem czasem niedziałają dobra nawet dośc często niedziałają a wtedy wskazówka od predkościomierza tylko delikatnie drży. czasem wsiadam odpalam silnik i wszystko jest ok na ogół jak jest zimno na zewnątrz albo deszczowo i wilgotno mysle ze to mogą być zimne luty ale nie jestem pewny reszta wskażników działa. dodam że błędów na liczniku niema. pomóżcie z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nic nie da się zrobić? a w a4 immobiliser jest w liczniku? Trzeba coś przeprogramować czy wystarczy założyć i wszystko ok? nie wiem nie znam się tak na elektryce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nic nie da się zrobić? a w a4 immobiliser jest w liczniku? Trzeba coś przeprogramować czy wystarczy założyć i wszystko ok? nie wiem nie znam się tak na elektryce

Jak kupisz przedlifta benzyne i tej samej produkcji czyli UK-NSI lub VDO w zaleznosci jaki posiadasz to bedzie pasowal bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki bardzo choć myślałem że da się coś z tym zrobić ale teraz choć wiem że nie ma co kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można. możesz kostki czyścić luty sprawdzić ale tak naprawdę na długo to nie pomoże i za kilka miesięcy znów będziesz miał to samo... jak wyżej koledzy pisali proponuję zmienić... ja osobiście jestem też w trakcie wymieniania licznika w moim audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można. możesz kostki czyścić luty sprawdzić ale tak naprawdę na długo to nie pomoże i za kilka miesięcy znów będziesz miał to samo... jak wyżej koledzy pisali proponuję zmienić... ja osobiście jestem też w trakcie wymieniania licznika w moim audi :)

Tu akurat czyszczenie kostki nie pomoże, najprawdopodobniej uwalony procek (przynajmniej tak wywnioskowałem z opisu) naprawa droga ok 300-400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego najlepiej kupić nowy licznik... u mnie się okazało że jest popalony (cokolwiek to znaczy) poszukaj tu na forum, dużo osób ma liczniki na sprzedaż i możesz być pewny ze kupisz działający licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65386503_1_644x461_licznik_audi_a4_b5_kombi_18_rok_98_wloclawek.jpg

powiedzcie mi czy przypasował by do mojej wersji taki licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po sprawie licznik wymienilem wszystko gra dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...