Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana gałki automat/multitronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No i gałka s-line na miejscu. Faktyczne trzeba było się zaprzeć i wyskakuje.

http://s9.postimage.org/beu1nmsgb/60_Ga_ka_s_line.jpg

Dzięki wszystkim za pomoc :wink:

I co - stałeś okrakiem nad tunelem ? :decayed:

Dokładnie, bez tego patentu by się nie udało. Tak się zaparłem że mało co tą gałką w zęby sobie nie dałem :grin::kox:

Hahahhaha... ale ja miałem dokładnie to samo. Wyrwałem swoją starą z takim impetem, że głową zaliczyłem podsufitkę :wink:

Opublikowano

Śmiesznie to musiało z zewnątrz wyglądać :grin:

Opublikowano
Śmiesznie to musiało z zewnątrz wyglądać :grin:

Nom, troszkę mocniej i miałbym szyberdach :grin:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ja dziś ściągałem tą gałę ale wystarczyło zrobić dźwignię opierając łokcie na tunelu i dwoma rękami do góry i na boki, co do tego chromowanego elementu zdemontowałem go zrobiłem polerkę na początku z boku tam gdzie nie widać papierem 180 ale zaczął schodzić ten chrom czy co to tam jest, więc wziąłem papier 320 ale zbyt dużego efektu nie ma, może trochę bardziej błyszczy ale te dziury są dalej widoczne, myślę, że są one zbyt głębokie żeby je zeszlifować.Chyba że do gołego mięcha i jakoś to później pomalować ale pomysłów nie mam .

a i jeszcze znalazłem jeden sposób na ściągnięcie tej gałki :grin:

  • 3 lata później...
Opublikowano

uporałem się ze zdjęciem gałki i z "odblokowaniem" guziczka. Natomiast jak zakładam nową, to po nałożeniu gałki wciskając guzik, znów wchodzi do końca i się blokuje (zostaje w środku) i nie działa :/

Póki co jeżdżę bez gałki ciągnąć mechanizm blokujący do góry :/ no co za szajs... :/

Jak się ten badziew montuje z powrotem?!

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam i sorki za odkop...

Pytanie czy ktoś próbował wsadzić inną gałkę? Np od Audi Q5 2014 rok? Wiem że tam jest mieszek, ale to zasadniczo nie powinno być żadnym problemem... pytanie tylko czy reszta spasuje?

Edytowane przez kaned84

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam. Czy próbował ktoś montować jakaś inna gałkę niż od sline do a4 b7 multitronica. Taka pojedjdzie?

NOWA-GALKA-AUDI-S-LINE-AUTOMAT-SKORA-CHR
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 99,99 zł - NOWA GAŁKA AUDI S-LINE AUTOMAT...

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.