Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam ten sam problem z jednym radiem.

Podobno po nr mozna odczytac kod pin.

Przynajmniej na elektrodzie tak wyczytalem:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No właśnie, dlatego liczę na pomoc kogoś uprzejmego i znającego temat.

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 18:03 ----------

I tak zamienił stryjek...

W niedzielę sprzedałem swoją S4. A to dlatego, że nawinęła się inna, z ciut mniejszym przebiegiem...można by rzec siostra-bliźniaczka ;-)

Wczoraj przywieziona pod domek.

Szybkie fotki z dzisiaj:

zanuryhu.jpg

vy2emypy.jpg

y7u9uvaj.jpg

avazeryg.jpg

arahyduv.jpg

eguvavat.jpg

2e7yvany.jpg

bejyne9e.jpg

qunezajy.jpg

Przebieg to tylko 48 tyś. mil ;-)

W środku jak nówka, skóry idealne, jeszcze pachnie nowym autem.

Niestety tylko na zewnątrz, jakiś debil przerysował auto czymś ostrym. Na klapie, tylni prawy błotnik i drzwi.

Tylnia klapa będzie wymieniana na USA wersję więc to mnie nie martwi, bo będę musiał ją malować, więc i ten bok i drzwi też będzie trzeba zrobić.

Muszę też napisać że dzwięk tego auta jak i sama jazda jest baaardzo inna niż w poprzedniej S4.

Tam chyba jednak przebieg zrobił swoje, albo tak dbał ktoś o nią.

W planach jeszcze dekory karbonowe w środek, już czekają (mam wszystko prócz tylniej popielniczki :-/ )

Wywalić katy.

Może pokuszę się o Milteka wydech.

Może zagazować, ale to już muszę sobie wszystko przeliczyć ;-P

Chciałbym też odświeżyć, ożywić lakier, oraz go zabezpieczyć, więc czeka mnie przebrnięcie przez wątek z detailingiem ;-P

To która lepsza? ;-))

Opublikowano

Chromy out! :whip2:

Opublikowano
  • Autor

Hehe....znowu....

Opublikowano

Fajna jest :wink:

Który to rok, bo widzę, że włącznik auto a klimatronic styrany trochę :whistling:

Cholera, Ty to masz szczęście do tych S4 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No tak, roku nie podałem, 2003. Rzeczywiście tylko do tego klimatronika można się przyczepić i to do tych dwóch przycisków. Jakby kuźwa siedział i tylko je cały czas wciskał, bo cała reszta jest super.

Opublikowano

To Excelencja szaleje:kox:. Sadzac po tablicach to 2003

Opublikowano

Pisałeś, że ta S4 inaczej brzmi itd. tzn, że lepiej? :wink:

Będziesz dipował na żółto?

Opublikowano

Ksiadz ja co mam taki climatronik :decayed: fura jest :kox: no i kolor jest najlepszy :banan:

Opublikowano

Ksiądz, miałeś załatwić wskazówki od S4 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pisałeś, że ta S4 inaczej brzmi itd. tzn, że lepiej? :wink:

Będziesz dipował na żółto?

Inaczej, lepiej. Mruczy, burczy. No kurcze, słychać różnicę ogromną.

Tej nie póki co nie maluję. Ale przechodzi mi przez głowę dip czarny na dach i koła.

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

Ksiądz, miałeś załatwić wskazówki od S4 :decayed:

Mam też klimatronika. Ale zmienie sobie tylko przyciski, dzięki ;-)

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

Ksiądz, miałeś załatwić wskazówki od S4 :decayed:

Mówiłem że się postaram... Ale mój funfel zawinął :-/

Opublikowano

fajna, s4 w sedanie :slina: dla mnie zmiana na plus, wrzucaj carbon :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Hehe.

No też mi się widzi.

Dekory wrzucę na weekenda jak sie pozbieram. Może ktoś ma popielniczkę tył w karbonie albo ile w ASO kosztuje?

Ktoś coś poleci na lakier, jak odświerzyć, zadbać?

Opublikowano
Hehe.

No też mi się widzi.

Dekory wrzucę na weekenda jak sie pozbieram. Może ktoś ma popielniczkę tył w karbonie albo ile w ASO kosztuje?

Ktoś coś poleci na lakier, jak odświerzyć, zadbać?

sam też bym kupił a w ASO coś koło 400zł :kwasny: może przy 2 sztukach będzie jakiś rabat większy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to niezła cena za kawałek...karbonu? Hahahaha

Opublikowano

dobry diabel dla wielebnego:grin:

Opublikowano
No to niezła cena za kawałek...karbonu? Hahahaha

a używek nie ma :kwasny::doh:

Opublikowano
  • Autor

No to niezła lipa.

Dobrze że nie siedzę z tyłu bo by raziło codziennie, hahaha.

A tak, póki co się wstrzymam z zakupem. Może coś się znajdzie.

Opublikowano
No to niezła lipa.

Dobrze że nie siedzę z tyłu bo by raziło codziennie, hahaha.

A tak, póki co się wstrzymam z zakupem. Może coś się znajdzie.

mam tak samo, to jest nas 2 :wink:

Opublikowano

Działaj działaj ;)

gratuluje zakupu (juz oficjalnie ;) )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.