Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak szukałem eSy... Taki zestaw sobie wymarzyłem - czerwona z srebrnymi ramkami i relingmi, a wyszło, jak wyszło...

Gratuluję - piękny wóz...

Opublikowano

Pogratulowac furki jednak co esa to esa.... no i taxu niskiego..... u mnie grubo ponad 1k eur....

Opublikowano

widać ze parafia bogata, na tace muszą dużo kłaść :decayed:

Gratulacje

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie ;-)

To fota wlepy hare8esu.jpg

Jest co prawda trochę do roboty przy nim, ale...moje widzimisie pewnie.

Wywala engine check, więc to na pierwszy ogień. Wrzucę później logi jak do kolegi zajadę sprawdzić co komputerek pokazuje.

Później licznik, więc wizyta u Daniela ;-)

Ściema szybek. I zmiana koloru.

W środku montaż łokcia, co by można było się lepiej lansować i cieszyć jazdą.

Przydałyby się jeszcze dekory karbonowe, ale ciężko z tym pewnie będzie.

Teraz w trasie po autko dla kolegi, Audi A4 2.0 tdi Sline ;-))

Tylko 130 mil od domku.

Opublikowano

a były ostatnio do angola dekory w carbonie na allegro ale poszły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ups, to chyba na alle nie patrzyłem nawet, szkoda.

Może coś się uda upolować.

Opublikowano

w takiej to Kolega moment Kolędę obskoczy :kox:

Opublikowano
  • Autor
w takiej to Kolega moment Kolędę obskoczy :kox:

Już będzie objechane, skończone a ludzie się nie zorientują :grin:

Wrzuciłem logi:

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/s4-prosba-analize-logow-260344/#post3304977

Czy poduszka trzyramienna od Q7 będzie taka sama jak do trzyramiennej kiery z B7?

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

A i szukam firmy, sprawdzonej we Wrocku do odnowienia felg. Jakby ktoś miał namiar.

Opublikowano

A jak tam wskazówki z eSy? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No jeszcze nie rozmawiałem ze znajomkiem, poza tym jeszcze mi licznik z Polski nie przyszedł. Dopiero jak wymienię, to będziemy myśleć.

Ale pamiętam o Tobie Fr0styyy :wink:

Opublikowano
No jeszcze nie rozmawiałem ze znajomkiem, poza tym jeszcze mi licznik z Polski nie przyszedł. Dopiero jak wymienię, to będziemy myśleć.

Ale pamiętam o Tobie Fr0styyy :wink:

Dzięki :decayed: Pytałem Flyera, ale skubany nie wie co z tym fantem zrobić :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Hahaha... niech daje, a co ma robić. Będzie mu leżał odłogiem ten licznik :grin:

Opublikowano

Czerwony szatan, czarny książę :naughty:

Przeciwieństwa się przyciągają Panie Świątobliwy Księciu :decayed:

Opublikowano

I weź tu nie idź na księdza ludzie porzucają co łaska i czerwoną Esą się jeździ :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hahaha...

Tymczasowo...dopóki się nie znudzi, hehehe.

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 09:27 ----------

Wczoraj na szybko fotka, ale chyba fajnie wyszło ;-)

uzama4yn.jpg

Opublikowano

a gdzie esa Twoja....

Opublikowano
  • Autor

A tutaj:

a4y3e7eq.jpg

Ta czarna B7 na sprzedaż ;-P

Opublikowano

te czarne listwy esowe :decayed:na innym aucie by sie ładniej komponowały

Opublikowano
  • Autor

Hahaha...

Opublikowano

musisz pozbyć sie chromu :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.