Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A z tym wystrzeleniem poduchy, czytałem, nie martwi mnie to.

Mistrz :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

A czym to się przejmować? Kupę czasu wszyscy jeździli, później poszedł temat, większość zrezygnowała bo się martwi czy zadziała czy nie.

A jeśli dobrze pamiętam było autko z modzoną kierą po wypadku i poducha wystrzelona...

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Mały wypad nad "wodę" ;-)

7ehy2yjy.jpg

uhudutu8.jpg

Opublikowano

tam czasami swieci słonce ?

Opublikowano
  • Autor

Dobrze napisałeś - "czasami"...

Mieliśmy super pogodę tydzień temu przez jakieś 5 dni, nie to co teraz macie tam.

Opublikowano

U nas tydzień temu było 2 tyg pogody wypas, 20 stopni non stop a tu w Irlandii to już szok :decayed: A teraz pochmurno ale za to ciepło :wink:

Opublikowano

szok w IRL to 2 cm śniegu na ulicach :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie wyskakuje mi co jakiś czas piękna lampka ENGINE na blacie.

Po podpięciu:

17537 - Fuel Trim; Bank 2 (Mult)

P1129 - 002 - System too Rich - MIL ON

Co to może być przy takimm motorze?

Przepływka? Czy jaki diabeł? :kwasny:

I co ciekawego jeszcze zauważyłem (lol, dopiero teraz :facepalm:) fotel kierowcy i pasażera jest jakby z innej skóry niż zagłówki oraz cała tylna kanapa. Fotele są jakby z takiej szorstkiej, grubej skóry, z widoczną fakturą, natomiast zagłówki i cała tylnia kanapa jest gładka. WTF? :co:

Opublikowano

były dwa rodzaje skóry, z tym że nie powinny być te dwa rodzaje na jednym fotelu :grin:, poprzednie recaro miałem właśnie z tej grubej skóry z fakturą, teraz mam z tej gładkiej

Opublikowano

ta gładka była stosowana w B7 .

Ja też w B6 mam grubą skórę z widoczną strukturą (wg ETKI Buffalino Leather)

Osobiścię wolę tą z B6

Opublikowano
  • Autor

No tak właśnie myślałem, ale czemu tutaj jest i taka i inna? A wątpię by poprzedni właściciel coś zmieniał.

Opublikowano

moje poprzednie recaro było z b7 i tam tez była skóra gruba, także nie ma znaczenia czy to b6 czy b7, podobnie na zwykłych naleśnikach występowały dwa rodzaje skóry, co kto sobie zamówił

Opublikowano
  • Autor

No to sobie zamówił fotele w takiej grubszej a resztę w gładkiej? Dziwne troszkę.

Czy idzie dojść dokładnie co autko miało w momencie wyechania z salonu, co było zamówione?

Opublikowano

nie no cos przekombinowane, fotele musza mieć wszystkie elementy w jednym rodzaju skóry

Opublikowano
  • Autor
Panowie wyskakuje mi co jakiś czas piękna lampka ENGINE na blacie.

Po podpięciu:

17537 - Fuel Trim; Bank 2 (Mult)

P1129 - 002 - System too Rich - MIL ON

Co to może być przy takimm motorze?

Przepływka? Czy jaki diabeł? :kwasny:

A czy może to powodować filtr-stożek?

Opublikowano
Panowie wyskakuje mi co jakiś czas piękna lampka ENGINE na blacie.

Po podpięciu:

17537 - Fuel Trim; Bank 2 (Mult)

P1129 - 002 - System too Rich - MIL ON

Co to może być przy takimm motorze?

Przepływka? Czy jaki diabeł? :kwasny:

A czy może to powodować filtr-stożek?

Stożek na 99% nie ma z tym nic wspólnego :)

Opublikowano
  • Autor

No to porąbane to to :-/

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 11:51 ----------

Była dzisiaj mała jazda do lasku, późni krótka sesja zdjęciowa ;-)

9a4a3ype.jpg

4yny3u9a.jpg

jeganujy.jpg

etaje5y2.jpg

e3utypav.jpg

2u6ygyma.jpg

Kurcze, nawala mi wydech w śrube na samym tyle auta po prawej stronie.

Nie wiem czy ja przyciac czy jak, bo wali po całym aucie że makabra.

Opublikowano

Niezła powiem więcej jedwa-bista .Trochę zmian i wiater...

Opublikowano

moim zdaniem bedzie git:thumbup1:

Opublikowano

Będzie fajnie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.