Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kody błędów do analizy po vagowaniu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:hi:

Wczoraj miałem pierszy samodzielny kontakt z Vag-iem.Korzystałem z wersji 4.9. Mam też wersję 3.11 ale niestety z angielskim słabo u mnie.

Więc sprawdziłem błędy i wyszło mi cos takiego:

W silniku:

544 Przekroczenie max ciśnienia doładowania

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki

przekroczona wartość adaptacji - dodawanie - BŁĄD SPORADYCZNY

17978 Moduł sterujący zablokowany

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

Immobiliser:

1176 Klucz

sygnał za mały - BŁĄD SPORADYCZNY

Klimatyzacja:

63041 Nie znany kod błędu

nie autoryzowane

21583 Nie znany kod błędu

nie autoryzowane

16724 Czujnik położenia wałka rozrządu - obwód

nie autoryzowane

17463 Nie znany kod błędu

przekroczona wartość adaptacji - dodawanie

1294 Nie znany kod błędu

przerwa w obwodzie

63041 Nie znany kod błędu

nie autoryzowane

21583 Nie znany kod błędu

nie autoryzowane

16705 Czujnik obrotów silnika - zakres/możliwości

nie autoryzowane

21583 Nie znany kod błędu

nie autoryzowane

16724 Czujnik położenia wałka rozrządu - obwód

przekroczona wartość adaptacji - dodawanie

3589 Nie znany kod błędu

przekroczona wartość adaptacji - dodawanie

16725 Czujnik położenia wałka rozrządu strona 2- zakres/możliwości

nie autoryzowane

20301 Nie znany kod błędu

nieprawidłowy

21599 Nie znany kod błędu

nie autoryzowane

14131 Nie znany kod błędu

8280 Nie znany kod błędu

zbyt długi czas opadania ciśnienia - tył

Błędy pokasowałem,i jedynie powrócił błąd z immobilisera.Pojeżdżę trochę i znowu sprawdzę czy się pojawią.Moje pytanie-jaki powód błedów i gdzie szukać przyczyny.Chciałbym też zrobić logi w przyszłośći ale pierw muszę trochę ogarnąć obsługę Vag-a żeby czegoś nie spitolić:kwasny:

Proszę o wyrozumiałość i pomoc w temacie.

Opublikowano

pojezdzij i zobacz co wróci

jak jezdzi auto ?

Opublikowano
  • Autor

Zrobię tak jak mówisz,a odnośnie jazdy autka to właśnie mam problem,który opisałem tutaj http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/ostre-szarpniecie-3-4tys-obrotow-odciecie-paliwa-250238/ .Pewnie te błedy maja z tym jakiś związek.

Opublikowano

tak jak mówiłem, pojezdzij pare dni

daj pare razy w palnik i wrzuc scan z Vag-a

Opublikowano
  • Autor

Ok.A jaki scan z Vag-a?Logów sam raczej nie zrobię bo nie mam pojęcia,a to moje pierwsze kroki z Vag-iem:embarrassed: Najwyżej błędy wkleję tak jak teraz.

---------- Post dopisany 05-02-2013 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 21:55 ----------

Siema.Dziś ponownie podłączyłem Vag-a i wyskoczyły takie błędy:

17978 Moduł sterujący zablokowany

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

544 Przekroczenie max ciśnienia doładowania

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

16725-czujnik położenia wałka rozrządu strona 2-zakres/możliwości

21599-nie znany kod błędu,nie autoryzowane

6280-nie znany kod błędu,zbyt długi czas opadania ciśnienia tył

1176 Klucz

sygnał za mały - BŁĄD SPORADYCZNY

1176 i 17978 to obstawiam immo bo ciagle mam problem z odpalaniem.Nie wiem niestety co jest powodem pozostałych błędów.Panowie pomóżcie:cry:

Opublikowano

zrób logi dynamiczene z bloku 2 7 13 25 tylko przed logowaniem pokasuj błedy .bład z przeładowania moze byc spowodowany padnietym n75 lub uszkodzonymi przewodem miedzy n75 a gruszka ,a bład ze składu mieszanki moze byc zwizany z nieszczelnoscia lub padnieta przepływka .

Opublikowano
  • Autor

Postaram się zrobić te logi,tylko nie wiem jak i czy się uda.Bo tak jak pisałem jak wcisnę gaz do podłogi to w przedziale 3,5-4 tyś.obr. szarpie autem.Mógłby ktoś dac jakiś link (najlepiej z fotostory) jak zrobić logi w moim motorze.

Opublikowano
tylko logujesz te bloki co ci podałem i od 1500 do 6500 obr
Opublikowano
  • Autor

Dzięki Damian:notworthy: A tak z pytam z braku wiedzy:na podanym filmiku jest ropniak,którego logujemy w zakresie 1500-4500 rpm. a benzyniaka w zakresie 1500-6500rpm?Postaram się zrobić logi na dniach,tylko kawałem prostej i pustej muszę znalezc:kwasny:

Opublikowano

Tak, benzybę logujemy w zakresie ok 1500-6500obr/min, a diesla 1500-4500obr/min.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.