Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.5 tdi v6 z audi a4 2000rok a olej roslinny?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

przede mna podroz z angli do polski i chcialem zaoszczedzic na paliwie...chce wlac przepalony olej z frytkownicy przefiltrowany dokladnie...ale slyszalem ze niektore diesle toleruja a niektore nie toleruja i moga sie zapchac wtryski... czy w moim tdiku sa wtryski czy pompa wtryskowa? lac czy nie lac? wiem juz teraz ze zaoszczedze jakies 200zl na tej operacji a moge stracic 1500 jak nie wiecej jesli sie zapchaja wtryski dlatego prosze o pomoc i dobra rade z góry wielkie dzieki...

Opublikowano

Ja bym sobie darowal.. :thumbdown:

200 zl w stosunku do mozliwych 1500 zl to zaden pieniadz..

Opublikowano
  • Autor

no ale jesli mam pompe wtryskowa to nic sie nie zapcha....bo tego wlasnie nie wiem....wiem ze moj tata ma toyote hilux z 90 roku i leje roslinny i dobrze na tym wychodzi :P

Opublikowano

Ja p... CZLOWIEKU! To jakis zart? Prowokacja? Bo inaczej tej komedii nie moge nazwac. :decayed: :decayed: :decayed:

Sprzedaj to auto i kup sobie toyote hilux w takim razie. :th:

Jasne, ze mozesz zalac ten wynalazek.

Jednoczesnie mozemy zaczac bawic sie na forum w zaklady bukmacherskie ile km przejedziesz i ile wyniesie Cie pozniejsza naprawa.

Temat zostawiam... jako dobry dowcip.

Opublikowano

Brak słów... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Takie cos to mozna zrobic w Mercedesie "beczce" :polew:

Opublikowano

Jedz , dasz radę :naughty:

Opublikowano

Przepalony olej po frytkach - to jest myśl... :kox:

Opublikowano

Nie no to jest faktycznie jakaś komedia... uzytkownicy 2.5 piszą 10 stron gdzie najlepsze paliwko tankować http://www.a4-klub.pl/smf/v6_tdi_gdzie_tankujecie-t25954.0.html a koleś z olejem roślinnym wyskakuje... smiać sie czy płakać, już sam nie wiem :confused4:

Opublikowano

ja pierdziu jak Cie stać na takie auto to powinno Cie również stac na paliwo do niego! Bez przesady!!! To nie komedia to rzeczywistość :thumbdown:

Opublikowano

dawaj na oleju, nie słuchaj tych głupot co Ci piszą tu koledzy.

Trochę zaoszczędzisz, będzie można pójść do kina albo do knajpy czy jak kto woli...

Jak będziesz sprzedawał auto to zaznacz, że auto jeździło na roślinkach i będzie wszystko git !

:)

Opublikowano

heh :polew: nic juz dlugo mnie tak nie rozbawilo... :polew: jak juz chcesz tak naprawde zaoszczedzic to poszukaj jakiegos sąsiada co na tirach jezdzi oni zawsze handlują gnojowka

Opublikowano

a tata ma napewno Toyote :mysli:,moze to kiedys byla frytkownica :co:,bo wiesz :naughty:,dobry blacharz to i z przystanku autobusowego zrobi fure :kox:

byl kiedys teki skecz "...szpachla,szpachla i jeszcze raz szpachla"

http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/493_kmp_blacharz.php

Opublikowano

słyszałem ze roslinny można śmiało z wodą mieszać bedzie jeszcze taniej!!! :polew:

Opublikowano

a może frytki do tego? :decayed:

zalałeś już układ hamulcowy Nałęczowianką? :decayed:

Opublikowano

PROPONUJE PRZENIESC DO HYDE PARKU.. :polew:

A moze by tak podwiesic.. :wink4::polew:

Opublikowano
  • Autor

okey wiec nie powinienem lac :D dzieki za pomoc :D

Opublikowano

okey wiec nie powinienem lac :D dzieki za pomoc :D

my tez juz nie powinnismy lac,bo to nieladnie :hi:

Opublikowano

Nie no bardzo oryginalny pomysł :kox: a Ty na drogę weż do jedzenia to co odcedziłeś. Zaoszczędzisz podwójnie :polew:

Opublikowano

gocher87 a teraz juz powaznie..., to była prowokacja prawda? :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 19:29 _________________________________________________

PROPONUJE PRZENIESC DO HYDE PARKU.. :polew:

Ja proponuje to zostawic tutaj ku przestrodze..., gdyby komus wpadł podobny "genialny" pomysł na oszczędność...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.