Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.5 tdi v6 z audi a4 2000rok a olej roslinny?


gocher87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

przede mna podroz z angli do polski i chcialem zaoszczedzic na paliwie...chce wlac przepalony olej z frytkownicy przefiltrowany dokladnie...ale slyszalem ze niektore diesle toleruja a niektore nie toleruja i moga sie zapchac wtryski... czy w moim tdiku sa wtryski czy pompa wtryskowa? lac czy nie lac? wiem juz teraz ze zaoszczedze jakies 200zl na tej operacji a moge stracic 1500 jak nie wiecej jesli sie zapchaja wtryski dlatego prosze o pomoc i dobra rade z góry wielkie dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie darowal.. :thumbdown:

200 zl w stosunku do mozliwych 1500 zl to zaden pieniadz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja p... CZLOWIEKU! To jakis zart? Prowokacja? Bo inaczej tej komedii nie moge nazwac. :decayed: :decayed: :decayed:

Sprzedaj to auto i kup sobie toyote hilux w takim razie. :th:

Jasne, ze mozesz zalac ten wynalazek.

Jednoczesnie mozemy zaczac bawic sie na forum w zaklady bukmacherskie ile km przejedziesz i ile wyniesie Cie pozniejsza naprawa.

Temat zostawiam... jako dobry dowcip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest faktycznie jakaś komedia... uzytkownicy 2.5 piszą 10 stron gdzie najlepsze paliwko tankować http://www.a4-klub.pl/smf/v6_tdi_gdzie_tankujecie-t25954.0.html a koleś z olejem roślinnym wyskakuje... smiać sie czy płakać, już sam nie wiem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj na oleju, nie słuchaj tych głupot co Ci piszą tu koledzy.

Trochę zaoszczędzisz, będzie można pójść do kina albo do knajpy czy jak kto woli...

Jak będziesz sprzedawał auto to zaznacz, że auto jeździło na roślinkach i będzie wszystko git !

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tata ma napewno Toyote :mysli:,moze to kiedys byla frytkownica :co:,bo wiesz :naughty:,dobry blacharz to i z przystanku autobusowego zrobi fure :kox:

byl kiedys teki skecz "...szpachla,szpachla i jeszcze raz szpachla"

http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/493_kmp_blacharz.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPONUJE PRZENIESC DO HYDE PARKU.. :polew:

A moze by tak podwiesic.. :wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey wiec nie powinienem lac :D dzieki za pomoc :D

my tez juz nie powinnismy lac,bo to nieladnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gocher87 a teraz juz powaznie..., to była prowokacja prawda? :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 19:29 _________________________________________________

PROPONUJE PRZENIESC DO HYDE PARKU.. :polew:

Ja proponuje to zostawic tutaj ku przestrodze..., gdyby komus wpadł podobny "genialny" pomysł na oszczędność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...