Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Srebrny S-line


galek1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od piątku zacząłem śmigać nowym a4. Samochód musiałem zmienić ze względu na niespodziewany pobyt za granicą. Wcześniej była taka:

2012-08-17

file.html

Teraz wybór padł na A4 B6 z silnikiem 1.9 tdi (AVF) 130KM w pakiecie S-line.

Co do modów raczej brak kasy na jakiekolwiek (lecz nigdy nie mów nigdy:decayed:).

P.S. co sądzicie o tym silniku?

2013-02-03

file.html

file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK nazwali to pakiet SPORT:) Silnik jak najardziej OK! Bardzo ladna! Szerokosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę rzeczy można zawsze mu dołożyć.. np. podłokietnik, RNS-E, bi-xenony itd. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje, graty zakupu. Szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód sprawdziłem miernikiem lakieru. Niestety zderzaków nie miałem możliwości bo są plastikowe :) Audi nie było nigdzie malowane więc duży plus za to. Z tym podłokietnikiem nie głupi pomysł bo wygodniej na pewno by było. No i tempomat by się przydał w podróży do ojczyzny tylko nie wiem jak się za to zabrać i jakie koszta by mnie to uczyniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sedanik. :good: Trochę nad nim popracować i będzie git. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratk izakupu kolego

zew s-line robi robote

jak mieszkasz niedaleko mnie to wpadaj na mody.. tempomat rns-e bluetooth itp ogarniemy bez problemu

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

jakbys bym zainteresowany wieksza felga np taka jak u mnie to mam komplecik na zbyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się i w środku trochę zmienić ale kaski narazie brak.. Ubepieczenie mnie zjadło :decayed: Do Aberdeen spory kawałek bo coś koło 270 mil, ale dziękuję za zaproszenie :wink: Za alu również podziękuję - brak kaski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem ogarniesz sobie jakies mody

ja przez jakis czas tez nie chcialem zmieniac nic a jednak :)

Daj zdjecia srodka jeszcze

ile masz szyb w pradzie wogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy furka naprawde ladna ale szczerze to mam pytanko do kolegi andr3i chodzi mi o ten bluetooth w rns e jak sie do tego zabrac bo wisi mi ten uchwyt na tel tak bezuzytecznie i chcialbym cos z tym zrobic a jezeli mieszkasz w czestochowie to mam niedaleko i moze cos bys pomogl w tym temacie pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki w automacie mam 4 :cwaniak: A zdjęcia wstawie jutro z rana jak jakieś pstryknę ;)

Andr3i mój brat jest pełen podziwu dla Twojego V-max. Ile Ci autko popala? W mojej b5 (150KM) jak podeptałem to 16l. potrafiła wziąć.

EDIT:

Zdjęcia ze środka:

2013-02-16

file.html

file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...