Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pierwszy przeglad auta z instalacja lpg


devon00

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanie czy ktos z was przechodzil przez badanie techniczne auta sprowadzonego z zagranicy z instalacja lpg.

wyczytalem gdzies na necie ze musze miec jakis dokument legalizacji butli...ale nic takiego poza brifem nie dostalem...instalacja lpg jest wbita w brief czy to wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie czy ktos z was przechodzil przez badanie techniczne auta sprowadzonego z zagranicy z instalacja lpg.

wyczytalem gdzies na necie ze musze miec jakis dokument legalizacji butli...ale nic takiego poza brifem nie dostalem...instalacja lpg jest wbita w brief czy to wystarczy?

Przy KAŻDYM przeglądzie z instalacją lpg musisz posiadać dokument potwierdzający legalizację butli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz legalizacji butli to nie przejdziesz przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przeglądu potrzebny jest atest na zbiornik gazowy a do auta z instalacją gazowa sprowadzonego z zagranicy takiego atestu nie dostaniesz nawet jeśli zbiornik został wyprodukowany w Polsce.Jedyna opcja jest wymiana zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wszystko wiem dzwonilem do nadzoru technicznego...darkodgcs nie do konca masz racje jesli masz dluga waznosc butli ktora jest w aucie za 200zl mozna zalegalizowac butle u inspektora w moim przypadku we wrocku taka instytucja jest...ja i tak bede wymienial butle bo ta co mam jest wazna 2 lata jeszcze a nowa kupie za 400zl i bedzie wazna lat 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...