Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no na tym b5 to serio wiesniacko wygladaja a i na tym b7 tez nie za bardzo wiec egon tak jak chlopaki pisza wal w ori swiatla i bedzie dobrze

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

buhehehe Królu :wink4:

Diman, no widzisz, od razu mówiłem że nie warto

jeszcze teraz Egon kupiłeś te fajne ledy to tylko byś skaleczył te auto :decayed:

Opublikowano

Ja jestem okropnie ciekaw jakby u mnie (w grafitowym samochodzie) wyglądały takie ledy bez czerwieni... :mysli: :mysli: :mysli:http://www.allegro.pl/item849827492_lampy_tylne_audi_a4_b5_diodowe_led_dymione_sedan.html

możesz sobie moje przyłożyć jak chcesz , bo ja mam takie ale bez ledów ;) wyglądają mniej więcej tak samo :)
Opublikowano

Ty masz sedana Keżor, a ja Avanta... :(

Opublikowano

no do avanta w b5 za chiny nie idzie dostać fajnych lamp :confused4:

:hi: Wszystkim

Opublikowano

Ty masz sedana Keżor, a ja Avanta... :(

hehe , no tak :decayed: to co lampy do sedana wrzucasz :wallbash:
Opublikowano

Oj, chodziło mi o sam wygląd :) Ale jeśli one są tak samo ciemne jak Twoje to chyba nie o to mi chodziło... :confused4:

Opublikowano

na mnie już czas, jadę z rodzinką do babci :)

no a potem? potem jestem umówiony :>

widzimy się rano, mam nadzieje że nie będzie 20 stron do czytania :kwasny:

no to :hi:

Opublikowano
:hi: nara pucek baw sie dobrze tylko sie czego nie nabaw :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

ale zescie mnie pojechali az mi Glupio teraz ;([br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 16:38_________________________________________________a Pucek te co Ty wrzuciles to sa wlasnie inne ledy na przod kurde co moge na to poradzic ze mnie kreca te ala R8 ;( wlasnie mysle te albo Poliftowe tylko jak pisalem za duzo tego

Opublikowano

ale zescie mnie pojechali az mi Glupio teraz ;([br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 16:38_________________________________________________a Pucek te co Ty wrzuciles to sa wlasnie inne ledy na przod kurde co moge na to poradzic ze mnie kreca te ala R8 ;( wlasnie mysle te albo Poliftowe tylko jak pisalem za duzo tego

a mowilem ci ze cie pojada z tymi lampami jak nie jest ori to zaraz sie napinaja :gwizdanie:

Opublikowano

ale zescie mnie pojechali az mi Glupio teraz ;([br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 16:38_________________________________________________a Pucek te co Ty wrzuciles to sa wlasnie inne ledy na przod kurde co moge na to poradzic ze mnie kreca te ala R8 ;( wlasnie mysle te albo Poliftowe tylko jak pisalem za duzo tego

a mowilem ci ze cie pojada z tymi lampami jak nie jest ori to zaraz sie napinaja :gwizdanie:

miales racje kurde najgorsze jest to ze nigdzie niema foto jak wygladaja na aucie ;( bo to niesa te co Pucek wyslal[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 16:50_________________________________________________najwyzej bede tylem przyjezdzal na zloty :polew:

Opublikowano

:hi:bry co tam chłopaki :kox:

Opublikowano

:hi:bry co tam chłopaki :kox:

:hi: siema pomalu leci

kidy do nas wpadacie na spota

Opublikowano

to kiedy walimy do tego kraka :naughty:

Opublikowano

:hi:bry co tam chłopaki :kox:

:siema:

Opublikowano

egon niezłe lampki na tył zapodajesz :naughty:

Opublikowano

egon niezłe lampki na tył zapodajesz :naughty:

dzieki troche sie naczekalem na nie az w Polsce sie pokazaly

Opublikowano

ile cuś takiego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.