Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja do bukowiny muszę mieć silnik skończony :>

Moskalito, a Tobie mniej dzwonów życzę :)

no musisz musisz , ja mam juz zamowionego fmicka , rury do niego , jade w lutym do GoodHope :naughty:

dzieki za życznie - przyda sie napewno :good:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:drunk:Szczęśliwego Nowego Roku Pany :drunk:

zmian na nowsze modele i czego tylko sobie zapragniecie... :)

Opublikowano
  • Autor

Miron dopisuj mnie tam też z tym że ja bez sprzętu - wypożyczę sobie :wink4:

:good:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 18:05_________________________________________________

ej hanysy , zycze wam wszystkiego dobrego w nowym roku i wiecej kuni pod machą

dzięki i wzajemnie :wink4:

Opublikowano

no to i ja dolaczam sie do zyczen wszystkiego co tylko sobie zapragniecie no i szampanskiej zabawy :drunk: :drunk:

Opublikowano
  • Autor

już wszyscy poszli :mysli:

stoicie się jak baby :decayed:

Opublikowano

Ls8gr.jpg

Opublikowano

Najlepszego w tym nowym roku!!!

ps: wybaczcie ale omine z czytaniem te ostatnie 100 stron

Opublikowano

Kobiety ...... muzyka ....... i spief :decayed:

Opublikowano
  • Autor

...........a ja właśnie wróciłem z imprezy....................i bombe mam niezłą

idąc na impreze kupiłem sobie jedno piwo.............a na miejscu szwagier postawił mi drugie...........więc sami rozumiecie...................lepiej nic nie piszę tylko idę spać

:decayed:

Opublikowano

...........a ja właśnie wróciłem z imprezy....................i bombe mam niezłą

idąc na impreze kupiłem sobie jedno piwo.............a na miejscu szwagier postawił mi drugie...........więc sami rozumiecie...................lepiej nic nie piszę tylko idę spać

:decayed:

:

:polew: Miron, od zawsze wiedziałem że tylko tak groźnie wyglądasz, a na serio to jesteś słabiak :polew: :polew: :polew:

:bry:

a ja już jestem na nogach, trzeźwy, to gdzie dzisiaj spot? :decayed: może Rybnik? :naughty:

wstawać Elyta, no co to jest za spanie? ten picollo tak Wami pozamniatał? :polew:

Opublikowano

:hi:

ja juz na nogach od 9:00 :>

chyba pierwszy raz strzelanie petard odbylo sie w deszczu :decayed:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

:hi:

ja juz na nogach od 9:00 :>

chyba pierwszy raz strzelanie petard odbylo sie w deszczu :decayed:

Arek, nie pamiętam żeby padało :polew:

Kamil :hi:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 12:22_________________________________________________to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO GEJE, REZACZE I CI NORMALNI, SPEŁNIENIA MOTORYZACYJNYCH MARZEŃ(Miron, nie przesadzaj), DUŻO KASY(Miron, wystarczy Ci) NO I za***istych KOBIET(Miron, Ty już też masz a Tobie Guru fajnego Kolegi) A TEGO WSZYSTKIEGO WAM ŻYCZĘ JA, SZEF WSZYSTKICH SZEFÓW :polew: :polew: :polew:

ps. Poziek ma dzisiaj urodziny :decayed: Keżor też :>

Opublikowano

Dobry Pijaki :hi::kox:

Ja już też dotarłem do domu :gwizdanie:

Opublikowano

Dzień dobry.... dopiero wstałem i coś mi się oczy kleją... :gwizdanie: i szyja napie...

Wam też wszystkiego dobrego w tym nowym 2010 roku :gwizdanie:

Opublikowano

Dzień dobry.... dopiero wstałem i coś mi się oczy kleją... :gwizdanie: i szyja napie...

Wam też wszystkiego dobrego w tym nowym 2010 roku :gwizdanie:

Krolu :hi:

coś Ty robił że taki obolały? :tongue4:

ja dzięki bogu mam rosół :notworthy:

Opublikowano

Pucek skąd masz info o kezorowych urodzinach ?? BO ja mam inne dane :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor pewnie nie ustawił w profilu

Opublikowano

nie ustawił w profilu, ale jak włączyłem dzisiaj rano gg to mi pokazało że keżor ma urodziny...

szukałem po forum i nie ma nic napisane w profilu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.