Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Cześć Miśki co tam u Was , trochu mnie na forum nie było :gwizdanie:

Musiałem trochę odwyknąć aby w nałóg nie wpaść :polew: :polew:

a tak serio to dużo roboty w domu i przy domu było i tak jakoś wyszło :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Cześć Miśki co tam u Was , trochu mnie na forum nie było :gwizdanie:

Musiałem trochę odwyknąć aby w nałóg nie wpaść :polew: :polew:

a tak serio to dużo roboty w domu i przy domu było i tak jakoś wyszło :gwizdanie:

:hi:

nadrob spam, a pozniej sie wypowiadaj :decayed:

Opublikowano

:hi:

Cześć Miśki co tam u Was , trochu mnie na forum nie było :gwizdanie:

Musiałem trochę odwyknąć aby w nałóg nie wpaść :polew: :polew:

a tak serio to dużo roboty w domu i przy domu było i tak jakoś wyszło :gwizdanie:

:hi:

nadrob spam, a pozniej sie wypowiadaj :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oki to zaczynam czytać ... zostało jakieś 400 stron :gwizdanie:

więc wracam za trzy miesiące :decayed:

Opublikowano

oki to zaczynam czytać ... zostało jakieś 400 stron :gwizdanie:

więc wracam za trzy miesiące :decayed:

więcej optymizmu :decayed:

siema Gliwice :hi:

Opublikowano

Diman nie pół roku tylko jakieś 3, 4 miesiące , takie tam wakacje :gwizdanie:

Opublikowano

Diman nie pół roku tylko jakieś 3, 4 miesiące , takie tam wakacje :gwizdanie:

jasne od bukowiny sie nie pokazales przeciez az tak nie nawyrabialismy zeby dostac od zony az takiego bana :decayed: a i poczytaj sobie o wyjezdzie pod namioty moze byscie sie wybrali z twoja http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152219.0 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:hi: Patrikos

Diman w ten wekend mam montaż w pracy - od piątku do niedzieli - dlatego odpada :(

Opublikowano

:hi: Patrikos

Diman w ten wekend mam montaż w pracy - od piątku do niedzieli - dlatego odpada :(

;( szkoda

Opublikowano

:hi: Patrikos

Diman w ten wekend mam montaż w pracy - od piątku do niedzieli - dlatego odpada :(

no my tez będziemy mieć montaż :kox: :kox: wiesz jak trudno rozłożyć namiot po wodzie :decayed:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 22:13_________________________________________________mogę Wam dać ten mój namiot - 5 sec. i stoi :decayed:
Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 22:13_________________________________________________mogę Wam dać ten mój namiot - 5 sec. i stoi :decayed:

nie no spoko moj sie stawia podobnie nawet prędzej :decayed::tongue4:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 22:13_________________________________________________mogę Wam dać ten mój namiot - 5 sec. i stoi :decayed:

wejdziemy tam w 14 osób? :naughty: :naughty:
Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 22:13_________________________________________________mogę Wam dać ten mój namiot - 5 sec. i stoi :decayed:

wejdziemy tam w 14 osób? :naughty: :naughty:

lekko widzialem go na parkingu jak sie stawia :polew:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 23:01_________________________________________________ :hi: z rana
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi: tylko nie zaczynaj znów kapeluszowania od rana :tongue4:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

poranne wstawanie poruszanie się od dwóch dni to prawdziwa męka :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.