Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam już schemacik do podłączenia DRL'a w końcu :gwizdanie: więc będziem rezac może w końcu to opanuje :kox: :kox:

kazda okazja jest dobra zeby wylatac z chaty :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

teoretycznie tak :naughty: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

foto z dzisiejszego rezanka :

było tak

3e5e39ebeba662adgen.jpg

a jest elegancka nówka wykładzina z cyckami pod dywaniki :cool1:

recaro działa po stacyjce, lampki świecą :cool1: kratki zostały na jutro :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu i skąd się woda lała ?

Opublikowano

albo ze spływu klimy albo z puszki komputera - obstawiam to drugie, to przypadłość przedlifta :wink4:

Po 18stce, gdyby nie żałoba to guuubo się bawię :kwasny:

Cóż, forma podniesiona :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

albo ze spływu klimy albo z puszki komputera - obstawiam to drugie, to przypadłość przedlifta :wink4:

Po 18stce, gdyby nie żałoba to guuubo się bawię :kwasny:

Cóż, forma podniesiona :decayed:

ze spływu klimy
Opublikowano

albo ze spływu klimy albo z puszki komputera - obstawiam to drugie, to przypadłość przedlifta :wink4:

Po 18stce, gdyby nie żałoba to guuubo się bawię :kwasny:

Cóż, forma podniesiona :decayed:

ze spływu klimy

Też to przerabiałem w A4 :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema z Wieczora :hi:

Psssyyyttt Żywiec i kabaret na TVP2 a potem Star Wars... :kox:

Opublikowano
:hi: z wieczorka no i dzionek minął z rodziną a i tak lekka faza się pojawiła knajpa zrobiła swoje :evil:
Opublikowano
:hi: czy wiecie gdzie można kupić jakieś wtyczki uniwersalne do łączenia przewodów 12V dorezałem kilka elementów i nie podoba mi się teraz, że boczki są na stałe połączone z autem, chce dać tam jakieś wtyczki, które w razie zdjęcia boczka będę mógł odpinać??
Opublikowano

:hi: czy wiecie gdzie można kupić jakieś wtyczki uniwersalne do łączenia przewodów 12V dorezałem kilka elementów i nie podoba mi się teraz, że boczki są na stałe połączone z autem, chce dać tam jakieś wtyczki, które w razie zdjęcia boczka będę mógł odpinać??

w zwykłym sklepie elektronicznym kupisz na pewno jakieś kostki do tego samice i samce i gites :wink4:

Opublikowano

:hi: czy wiecie gdzie można kupić jakieś wtyczki uniwersalne do łączenia przewodów 12V dorezałem kilka elementów i nie podoba mi się teraz, że boczki są na stałe połączone z autem, chce dać tam jakieś wtyczki, które w razie zdjęcia boczka będę mógł odpinać??

w zwykłym sklepie elektronicznym kupisz na pewno jakieś kostki do tego samice i samce i gites :wink4:

szukam na allegro i nic, szukam w google i nic... :confused4:
Opublikowano

:hi: czy wiecie gdzie można kupić jakieś wtyczki uniwersalne do łączenia przewodów 12V dorezałem kilka elementów i nie podoba mi się teraz, że boczki są na stałe połączone z autem, chce dać tam jakieś wtyczki, które w razie zdjęcia boczka będę mógł odpinać??

w zwykłym sklepie elektronicznym kupisz na pewno jakieś kostki do tego samice i samce i gites :wink4:

szukam na allegro i nic, szukam w google i nic... :confused4:

wejdź do byle jakiego elektronika i znajdziesz na pewno :cool1:

Opublikowano

:hi: czy wiecie gdzie można kupić jakieś wtyczki uniwersalne do łączenia przewodów 12V dorezałem kilka elementów i nie podoba mi się teraz, że boczki są na stałe połączone z autem, chce dać tam jakieś wtyczki, które w razie zdjęcia boczka będę mógł odpinać??

w zwykłym sklepie elektronicznym kupisz na pewno jakieś kostki do tego samice i samce i gites :wink4:

szukam na allegro i nic, szukam w google i nic... :confused4:

wejdź do byle jakiego elektronika i znajdziesz na pewno :cool1:

ale jeszcze dzis

ale mam humor :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: czy wiecie gdzie można kupić jakieś wtyczki uniwersalne do łączenia przewodów 12V dorezałem kilka elementów i nie podoba mi się teraz, że boczki są na stałe połączone z autem, chce dać tam jakieś wtyczki, które w razie zdjęcia boczka będę mógł odpinać??

w zwykłym sklepie elektronicznym kupisz na pewno jakieś kostki do tego samice i samce i gites :wink4:

szukam na allegro i nic, szukam w google i nic... :confused4:

wejdź do byle jakiego elektronika i znajdziesz na pewno :cool1:

ostatnio tam byłem i jak mu powiedziałem co potrzebuje to popatrzył na mnie jak na idiotę i powiedział, że czegoś takiego nie produkują - już tam nie wchodzę :decayed:
Opublikowano

dimek czuje sie jakbysmy oba byli w tej knajpie :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 20:40_________________________________________________

:hi: czy wiecie gdzie można kupić jakieś wtyczki uniwersalne do łączenia przewodów 12V dorezałem kilka elementów i nie podoba mi się teraz, że boczki są na stałe połączone z autem, chce dać tam jakieś wtyczki, które w razie zdjęcia boczka będę mógł odpinać??

w zwykłym sklepie elektronicznym kupisz na pewno jakieś kostki do tego samice i samce i gites :wink4:

szukam na allegro i nic, szukam w google i nic... :confused4:

wejdź do byle jakiego elektronika i znajdziesz na pewno :cool1:

ostatnio tam byłem i jak mu powiedziałem co potrzebuje to popatrzył na mnie jak na idiotę i powiedział, że czegoś takiego nie produkują - już tam nie wchodzę :decayed:

KROLU elektronik nie piekarz :cool1:
Opublikowano

:hi: czy wiecie gdzie można kupić jakieś wtyczki uniwersalne do łączenia przewodów 12V dorezałem kilka elementów i nie podoba mi się teraz, że boczki są na stałe połączone z autem, chce dać tam jakieś wtyczki, które w razie zdjęcia boczka będę mógł odpinać??

w zwykłym sklepie elektronicznym kupisz na pewno jakieś kostki do tego samice i samce i gites :wink4:

szukam na allegro i nic, szukam w google i nic... :confused4:

wejdź do byle jakiego elektronika i znajdziesz na pewno :cool1:

ostatnio tam byłem i jak mu powiedziałem co potrzebuje to popatrzył na mnie jak na idiotę i powiedział, że czegoś takiego nie produkują - już tam nie wchodzę :decayed:

Przyjedź do Gliwic my tu mamy normalne sklepy dla elektroników... wyposażone :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.