Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

szkoda że niebiescy wpadli bo mogło być ciekawie - może TT-RS by się skusiło i trochę by się po ścigało

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Spotykaja sie w pubie prezesi browarow: Zywca, Tyskiego i Warki.Prezes Żywca zamawia oczywiscie Zywca, prezes Warki zamawia Warke a prezes Tyskiego zamawia Cole. Na co prezesi Żywca i Warki:Ty bedziesz pil cole? Jak Wy Nie pijecie piwa to Ja tez nie .

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i auto odebrane od lakiernika... nie zrobione k**wa :disgust: Muszę mu jeszcze raz dać we wtorek bo mu się lakiernicy wykruszyli na urlopy :rolleyes: Normalnie aż mi się odechciało :angry:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 20:10_________________________________________________Czester wielkie dzięki za logi :notworthy:

Opublikowano

No i auto odebrane od lakiernika... nie zrobione ku*** :disgust: Muszę mu jeszcze raz dać we wtorek bo mu się lakiernicy wykruszyli na urlopy :rolleyes: Normalnie aż mi się odechciało :angry:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 20:10_________________________________________________Czester wielkie dzięki za logi :notworthy:

za***isty warsztat :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No i auto odebrane od lakiernika... nie zrobione ku*** :disgust: Muszę mu jeszcze raz dać we wtorek bo mu się lakiernicy wykruszyli na urlopy :rolleyes: Normalnie aż mi się odechciało :angry:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 20:10_________________________________________________Czester wielkie dzięki za logi :notworthy:

za***isty warsztat :polew: :polew: :polew: :polew:

No... robi dla ASO :decayed:

Opublikowano

No i auto odebrane od lakiernika... nie zrobione ku*** :disgust: Muszę mu jeszcze raz dać we wtorek bo mu się lakiernicy wykruszyli na urlopy :rolleyes: Normalnie aż mi się odechciało :angry:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 20:10_________________________________________________Czester wielkie dzięki za logi :notworthy:

za***isty warsztat :polew: :polew: :polew: :polew:

Coś ci się nie podoba :bicz:

Opublikowano

z rana :hi:

Opublikowano
:hi: rankiem
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Guru i co kupujesz B8 ?

Opublikowano

Cześć :)

Opublikowano

Pucek jakiej firmy była ta glinka co mówiłeś na spocie? Ta tańsza od Meguiars'a i mówiłeś chyba że jest jej więcej za mniejsze pieniądze

Opublikowano

Obry :hi:

Opublikowano

Pucek jakiej firmy była ta glinka co mówiłeś na spocie? Ta tańsza od Meguiars'a i mówiłeś chyba że jest jej więcej za mniejsze pieniądze

http://showcarshine.pl/przygotowanie-powierzchni/328-bilt-hamber-auto-clay-200g-rewelacyjna-glinka-gratis-mikrofibra.html wersja do rzadkiego użytkowania, podczas pracy dobrze mieć ciepłą wodę żeby zmiękczyć glinkę, 200g czyli wystarczy na baaaaaaaaardzo długo, połowę możesz śmiało sprzedać, do poślizgu użyć wody z szamponem samochodowym

lub

http://showcarshine.pl/przygotowanie-powierzchni/308-bilt-hamber-auto-clay-200g-rewelacyjna-glinka-gratis-mikrofibra.html wersja soft, do częstego użytkowania, przeważnie każdy kupuję wersję regular, czyli twardszą

Opublikowano

Pucek jakiej firmy była ta glinka co mówiłeś na spocie? Ta tańsza od Meguiars'a i mówiłeś chyba że jest jej więcej za mniejsze pieniądze

http://showcarshine.pl/przygotowanie-powierzchni/328-bilt-hamber-auto-clay-200g-rewelacyjna-glinka-gratis-mikrofibra.html wersja do rzadkiego użytkowania, podczas pracy dobrze mieć ciepłą wodę żeby zmiękczyć glinkę, 200g czyli wystarczy na baaaaaaaaardzo długo, połowę możesz śmiało sprzedać, do poślizgu użyć wody z szamponem samochodowym

lub

http://showcarshine.pl/przygotowanie-powierzchni/308-bilt-hamber-auto-clay-200g-rewelacyjna-glinka-gratis-mikrofibra.html wersja soft, do częstego użytkowania, przeważnie każdy kupuję wersję regular, czyli twardszą

Ale do rzadkiego stosowania czyli co jaki czas :> bo ja przy kazdym myciu poleruje auto no ale recznie :tongue4:

Opublikowano

A czym polerujesz?

rzadko - raz za jakiś czas, kto normalny glinkuje auto co tydzień? nikt, bo jak wiadomo ściągasz wtedy wosk [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 11:37_________________________________________________II zmiana :hi:

Opublikowano

Ja poleruje aktualnie pastą koloryzującą T-Cut żeby troche lakier poprawić ale chcę przejść na jakiś wosk i glinkę. A auto myje co jakieś 2 miesiące i za każdym razem je wypastuje bo pasta nie trzyma się tak jak wosk :wink4: Po paście nie wygląda źle ale napewno lepiej niż po myciu i wytarciu do sucha. Chce go wyglinkować bo lakier nie jest zbyt gładki przez co szybciej kurz siada :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.