Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: rankiem

Tomek nie rozchodzi się o auto tylko o kolor :tongue4:

Seves dziś dam Ci odpowiedź bo wczoraj siedziałem z bracikiem cały dzień w parku wodnym i na strzelnicy i nie dałem rady :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: rankiem

Tomek nie rozchodzi się o auto tylko o kolor :tongue4:

Seves dziś dam Ci odpowiedź bo wczoraj siedziałem z bracikiem cały dzień w parku wodnym i na strzelnicy i nie dałem rady :embarrassed:

ok to jak coś to będę dzwonił do Ciebie bo jeszcze 2osoby pytały ale póki co cisza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam, nie bangla z silnikiem ... :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

silnik chodzi jak perła to fakt- natomiast z tego co dowiedziałem się od AW to chyba ziomek rozjebał w nim skrzynie- synchro 2 biegu- nie wiem czy to zrobił. Prawda jest taka ze widze ze do auta nic nie zainwestował i chce je sprzedać z kilku tysięcznym zyskiem. Szczerze czuje sentyment do tego autka i gdybym teraz miał gotówke to bym ja spowrotem odkupił - niestety budowa domu pochłania moje finanse cały czas w dodatku miałem wypadek na moto dosc powazny i jestem na kilka miechów przykuty do łóżka ( wypadek nie z mojej winy). Pozdro dla wszystkich.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru będziesz dzisiaj?? Ja będę na setę i stane pod nauką jazdy :D Fajnie jak byś zabrał kombajn do sprawdzenia kabelka ;)

Będę ale po 18 jak nie o 19

Ps. Ja nie mam na kompie programu to ja Ci nie sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie standardowo nie bedzie - będę się starał następnym razem - i tak będzie do końca października - później już będę na każdym cotygodniowym zlociku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: rankiem

Tomek nie rozchodzi się o auto tylko o kolor :tongue4:

Seves dziś dam Ci odpowiedź bo wczoraj siedziałem z bracikiem cały dzień w parku wodnym i na strzelnicy i nie dałem rady :embarrassed:

:hi:

Nie tylko czerwone miałem :punish: ostatnie 3 tylko były :grin:

Opłaca się dzisiaj jechać? Czy zaś tylko we dwóch tam będziemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam, nie bangla z silnikiem ... :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

silnik chodzi jak perła to fakt- natomiast z tego co dowiedziałem się od AW to chyba ziomek rozjebał w nim skrzynie- synchro 2 biegu- nie wiem czy to zrobił. Prawda jest taka ze widze ze do auta nic nie zainwestował i chce je sprzedać z kilku tysięcznym zyskiem. Szczerze czuje sentyment do tego autka i gdybym teraz miał gotówke to bym ja spowrotem odkupił - niestety budowa domu pochłania moje finanse cały czas w dodatku miałem wypadek na moto dosc powazny i jestem na kilka miechów przykuty do łóżka ( wypadek nie z mojej winy). Pozdro dla wszystkich.....

współczucia stary

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

jedzie ktoś na kebaba do Gliwic? Czy dzisiaj będzie tylko Guru ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę :wink:

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

Mirek, coś dla Ciebie :naughty:

AUDI RS5 2012 felgi 20" z oponami (2633159695) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru jest na nagraniu, da mi znać kiedy będzie jechał, pewnie będziemy parę minut po 18.30 :wink:

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Artur, jedziesz do nas?

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Jak coś to dzwoń do mnie bo już wyjeżdżam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka! Co tam Panowie w wielkim świecie? :)

Tak całkiem przypadkiem natrafiłem:

Oferta - Audi S4 - Witam, wystawiam na sprzedaż swoje Audi S4.Samochód w stanie bardzo dobrym a jeśli chodzi o s4 w polsce to w stanie idealnym w po

Esa Dogi-ego znów na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spociku :decayed:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Gregor, żałuj że nie przyjechałeś, sam byś widział co w wielkim świecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: Artur Ty już w domu?

No w sumie jakby popatrzeć na przesłaną fotkę to się nie dziwię:

IMAG0010_1.jpg

<br /><br />

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Dzięki za przywitanie :D

Ja wiedziałem że tak będzie, wstyd mi za moje auto :P

Nie przejmuj się, każdy z nas tak zaczynał, trochę pojeździsz na spoty to furka się zmieni, tylko nie wiem czy portfel to wytrzyma :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...