Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no więc chyba tylko jako gratis do sprzedawanego auta się nadają! :decayed:

Mi się kiedyś Ferrodo nawet rozleciał i to w corsie właśnie, przy całych 60 koniach pod maską :grin:

Przez to trzeba kupować ORI, na hamulcach się nie oszczędza.

Mario te S6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie to mnie nie stać na takie S6 ale zastanawiam się pomiędzy klasą kompakt a średnią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obżartuchy :doh:

a ja o kanapce :kwasny:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Mario :naughty:

Seat LEON Cupra 4 ! 2.8 VR6 204KM ! 4x4 ! IGLA ! (2644448423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

albo takie sobie kupię:

Audi S6 - 5.2 435KM lepsze niz RS4, RS6, M5, AMG ! (2522883636) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ta Cupra ma body ts-a łącznie z felgami ... :whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak bys do rs4 załozył zderzaki s4 ....

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Sprawdze to auto na LCT i dam ci znac jak dokładnie było z tymi zderzakami itd. jak to dokładnie wychodziło bo po fotkach ładna sztuka ale cena wysoka ... więc może warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEDYNE TAKIE A3 TYLKO 82 TKM JAK NOWE Z NIEMIEC (2662741383) - motoAllegro

Fajna baza do modów ale ten silnik :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

albo taki

AUDI A3 SPORTBACK BEZWYPADKOWY JAK NOWY !!! OKAZJA (2664300570) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo taki:

Oferta - Audi A3 - WITAM. SPRZEDAM AUDI A3 3.2 V6 250KM QUATTRO. DATA I REJ. 21.07.2004. SAMOCHÓD POSIADA: EL. SZYBERDACH, NAWIGACJĘ GPS, KLIMATRONIK DW

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

Przynajmniej bym za Wami się trzymał jakbyśmy z Żor delikatuśnie 120km/h jechali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo taki:

Oferta - Audi A3 - WITAM. SPRZEDAM AUDI A3 3.2 V6 250KM QUATTRO. DATA I REJ. 21.07.2004. SAMOCHÓD POSIADA: EL. SZYBERDACH, NAWIGACJĘ GPS, KLIMATRONIK DW

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

Przynajmniej bym za Wami się trzymał jakbyśmy z Żor delikatuśnie 120km/h jechali :polew:

Tobie nie potrzeba tyle koni bo TY i tak jeździsz na czerwonym to wszystkich dogonisz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam problem :doh::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Zabierać bo warto :wink:

Do B5 jako moda, pasuje p&p i za***iście wygląda :naughty:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/ramiona-wycieraczek-passat-fl-247196/

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Jeszcze na alledrogo znalazłem jeden komplet:

Ramiona wycieraczek Passat B5 FL komplet europa (2631405532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

Seba, ogarnąłeś audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, ogarnąłeś audio?

Skrzynka poszła do domu bo mam parę gratów do przewiezienia w tym tyg. i pewnie już zostanie do wiosny bo ja zawsze suba na zimę wyciągam.Więc luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te przewody? Narobiłem Ci kłopotu :doh:

Seba, Ty masz coś takiego?

OKRĄGŁE ŚWIATŁA DZIENNE LED DRL LAMPY 8WATT! 510HP (2674726956) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

Jakby kto chciał dolną rozpórkę bo cena śmieszna :naughty::

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/rozporka-listwa-gumowa-pt-listwy-chrom-dywaniki-licznik-fis-anglik-240126/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wytrzymałem :P Kupiłem dziś białe kierunki boczne i listwy wnętrza. Wprawdzie listwy są "karbonowe" jak moje, ale mam zniszczoną zwłaszcza tą od kierowcy. Pozostałe pójdą pod mody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz obkleić wszystko karbonem 3M, ładnie to wygląda, przynajmniej jak dla mnie :decayed: A4Tomek ma tak zrobione. Kierunki gdzie kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No nie wytrzymałem :P Kupiłem dziś białe kierunki boczne i listwy wnętrza. Wprawdzie listwy są "karbonowe" jak moje, ale mam zniszczoną zwłaszcza tą od kierowcy. Pozostałe pójdą pod mody.

Twoja wie ,że się zaczęło ??? :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...