Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

A co z furą Sebola ?

Ile on ją jeszcze będzie robił - 3 spawana czy jak

Ostatnio kupowałem z kumplem z knurowa ładnego avanta B6 1.8TQ BEX s-line wew. z Recaro - nie jest mega wypasem ale ładniutki i zadbany - przytargam go na zlota ale dziś mnie nie będzie

Się robi się.W przyszłym tygodniu odbiór z tym,że mam teraz walne zgromadzenia w Spółdzielni i nie dam rady być na zlocie bo dziennie kończył będę koło 22.00.Trochę się chłopaki guzdrają, sam już się doczekać nie mogę.Ale jak to jest robione z dwóch przystanków i Poloneza to musi trwać:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same a4 są czy trafiają sie tez a6 jakieś na arenie ?

różnie to bywa :whistling::wink:

...są i czasem a3'ki ,

ostatnio jakaś 6'tka była z Tychów ....,

niedawno jakaś a5'tka wpadła ......ale kolo jakiś krawaciarz ............:doh:...........wpadł....przymierzył od jednego z naszych koło ...podziękował i pojechał ....dziwny gość ...........

:grin:

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

:hi:

A co z furą Sebola ?

Ile on ją jeszcze będzie robił - 3 spawana czy jak

Ostatnio kupowałem z kumplem z knurowa ładnego avanta B6 1.8TQ BEX s-line wew. z Recaro - nie jest mega wypasem ale ładniutki i zadbany - przytargam go na zlota ale dziś mnie nie będzie

Się robi się.W przyszłym tygodniu odbiór z tym,że mam teraz walne zgromadzenia w Spółdzielni i nie dam rady być na zlocie bo dziennie kończył będę koło 22.00.Trochę się chłopaki guzdrają, sam już się doczekać nie mogę.Ale jak to jest robione z dwóch przystanków i Poloneza to musi trwać:decayed::decayed::decayed:

:kox:

czytam jak o swoim :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pany za zlota o milo bylo poznac nowych ludzi :decayed:

Human piekna masz ta A6 :slina: za 10 lat sobie taka kupie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spocika miło było poznać Pawle A6 :thumbup1::wink:

Dobrze że zaprosiłem kolegów i zabrałem rodzinę :decayed::decayed: bo byśmy w trójkę byli :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spota :) , rownież dziękuje za podprowadzenie bym wiedział ze to tak daleko bym was nie fatygowal :) . Następnym razem postaram sie wrócić o własnych siłach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :decayed: sorki za dymka teraz to musisz na myjnię jechać :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci zbiera sie ładnie :) z dymkiem nie ma co przepraszać sam kopce jak smok wiec z dymkiem za pan brat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci zbiera sie ładnie :) z dymkiem nie ma co przepraszać sam kopce jak smok wiec z dymkiem za pan brat ;)

http://motokiller.pl/uimages/services/motokiller/i18n/pl_PL/201302/1361205057_by_xXxBlachaxXx.jpg?1361205058

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci zbiera sie ładnie :) z dymkiem nie ma co przepraszać sam kopce jak smok wiec z dymkiem za pan brat ;)

http://motokiller.pl/uimages/services/motokiller/i18n/pl_PL/201302/1361205057_by_xXxBlachaxXx.jpg?1361205058

:decayed:

heheeh nooo nieeee costy az tak to nie bylo , bylo delikatnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...