Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

wkleiłbym Ci linki ale jestem na telefonie...w dziale sprzedam masz kpl swapa za 1500, dokupilbys pedaly tunel itp a mechanika do ogarnięcia tego myślę spokojnie by sieę znalazło, oczywiście zrobisk jak uważasz, ja na Twoim miejscu polałbym to benzyną i podpalił, bo już trochę nerwów przy tej skrzyni straciłeś :D a tak serio...masz gware po ostatnim podejściu do skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

wkleiłbym Ci linki ale jestem na telefonie...w dziale sprzedam masz kpl swapa za 1500, dokupilbys pedaly tunel itp a mechanika do ogarnięcia tego myślę spokojnie by sieę znalazło, oczywiście zrobisk jak uważasz, ja na Twoim miejscu polałbym to benzyną i podpalił, bo już trochę nerwów przy tej skrzyni straciłeś :D a tak serio...masz gware po ostatnim podejściu do skrzyni?

no czekam dalej ;)

:hi:

linki..!!!

kto wstawi....ogarnie elektrykę .....odda i powie jedź testuj ...????????

to się tak łatwo gada.... ;)

Jo ci to ogarna tylko potem nie miej pretensji jak będziesz mieć 6 biegów Wstecznych i jeden do przodu

Powered by LG G3s

jeden do przodu powiadasz.....muszę przemyśleć ;):D

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturku masz Q więc tyłem byś jeździł i byś nie poczuł różnicy...tylko byś musiał porezać jakieś bixy z tyłu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

a tak z innej beczki czy ktoś mi może pomóc...jak na tym forum wstawić jakieś foto?! :huh:


proszę o szczegółowy opis na pw :bag:

Edytowane przez Polko_V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie wiem czy na forum kpl dotyczy do Q czy FWD, ale wystarczy Arturze wejść na allegro, 2.5 na części jest od **uja, a przeważnie one wychodziły z 6 manualem, np to http://allegro.pl/czesci-audi-a4-b5-1-8-1-9tdi-2-5tdi-2-6-v6-i5170439710.html Dzwoniłem nawet do gościa i mówi, że nie ma problemu, wypruje wszystko co potrzeba, bo auto jeszcze kompletne, co do ceny to mam zadzwonić jeszcze raz, bo teraz ma klientów ;) mechanika by się ogarneło, z resztą sam masz fachowców ;) Zrobisz jak uważasz, ja osobiście bym tak poczynił.

Edytowane przez SebaMC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema w to sobotnie, schorowane popołudnie :facepalm:

Nawet nie mów, od 2 tygodni na tabletkach i bez zmian, a jeszcze dzisiaj na noc do roboty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro na rano obiecałem przyjść i chyba nieźle się wkopałem bo nie ma mnie kto zastąpić a gorączka nie odpuszcza :facepalm: Bele do czwartku się wykuruje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...