Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem furka niby aktualna ale podana cena jest bez opłat czyli dojdą opłaty, faktura marża tylko zastrzega sprzedający i tak jak Seba pisze jeszcze pakiet startowy( oleje, rozrząd i co tam wyjdzie) i będzie ponad 30 tyś. Handlarze są super gada przez telefon że opłat dużo nie będzie bo akcyza tylko max 500zł hehe już to przerabiałem z Bmw w urzedzie celnym w GL. też miało być coś koło 400zł a wyszło 1100zł bo Celnika nie obchodzi że auto uszkodzone było i w grę wchodził tylko rzeczoznawca z uprawnieniami za 350zł minimum wiec to olałem i zapłaciłem tyle ile chcieli bo mi na czasie zależało.

Musze sie z tym przespać i tak do weekendu nie dam rady tam pojechać bo do piątku jestem w Poznaniu, zobaczę czy coś opuści i czy ewentualnie jeszcze bedzie.

Pomyśl dobrze... furka faktycznie mega ale czy warta takiej kasy i tego co trzeba w to wsadzić.... i za ile to potem sprzedaż.... a tu coś się wysypie i zrobi się skarbonka a cena faktycznie nie jest mała jak za takie stare auto... Mnie leon też wyszedł ok 30 tyś porobiłem powkładałem w to... i jak już spuchł cooler i turbo się rozciekło to sprzedałem za 19 tyś... bo bez sensu pakować kasę... Chyba że to auto ma być twoim oczkiem w głowie i zabawką na weekendy... Beemke masz lux na zwykłe śmiganie i w gazie i nie ma sie co popsuć... lepiej zostawić dresowóz i dozbierać na cos nowszego...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Mario tylko jest jeden szkopuł ja nie lubię prawie nowych samochodów bo wiedzę ile Damian ich naprawia, a nowego w ogóle nie kupię no chyba że wygram w totka hehehe ale też bym się zastanowił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Właśnie na TVN turbo w programie turbo kamera pokazali toyote... świeża pachnąca zostawiona w rozliczeniu pewna na maxa... Na gwarancji w.programie bezpieczna toyota.... Po sprawdzeniu auta wyszło że złamana podłoga w pół auto mega trup.... Terqz.kupno auta to jakiś dramat nawet w ASO

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

I przebieg.... Koszty się zaczną... Ale furka ogólnie fajna

Naciapane z Z2

I właśnie dlatego Mario będzie jeździł całe życie Nismo, bo chciałby mieć fajną furę, ale koszta jak przy cinquecento :P


Dzwoniłem furka niby aktualna ale podana cena jest bez opłat czyli dojdą opłaty, faktura marża tylko zastrzega sprzedający i tak jak Seba pisze jeszcze pakiet startowy( oleje, rozrząd i co tam wyjdzie) i będzie ponad 30 tyś. Handlarze są super gada przez telefon że opłat dużo nie będzie bo akcyza tylko max 500zł hehe już to przerabiałem z Bmw w urzedzie celnym w GL. też miało być coś koło 400zł a wyszło 1100zł bo Celnika nie obchodzi że auto uszkodzone było i w grę wchodził tylko rzeczoznawca z uprawnieniami za 350zł minimum wiec to olałem i zapłaciłem tyle ile chcieli bo mi na czasie zależało.
Musze sie z tym przespać i tak do weekendu nie dam rady tam pojechać bo do piątku jestem w Poznaniu, zobaczę czy coś opuści i czy ewentualnie jeszcze bedzie.

Tak to jest w tej Polsce niekiedy. To tak samo jak z opłatą recyklingową. Teraz opuszczają tą opłatę a prości ludzie się cieszą. Prawda wygląda jednak nieco inaczej. Opłata recyklingowa od zawsze była nielegalna i Polska płaciła uni karę za tą opłatę. Interes jednak okazał się być tak dochodowy, że wpływy z opłaty recyklingowej były o wiele wiele wyższe niż kary płacone uni więc Polska to ciągnęła. A ostatnio jak import aut spadł i po przeliczeniu interes nie był już tak dochodowy to postanowili opuścić tą opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory sprzedawaj Coupete bo 2 auta w Q to już przesada. Skoro kupiłeś coś świeżego to po co Ci dziadek. Mam kupca jakby co...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zastanowię, bo mimo że teraz stoi i płacę za nie tylko oc i robię przegląd to ciężko mi się z tym autem rozstać. Tak w ogóle, to 25 już mi ktoś dawał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zastanowię, bo mimo że teraz stoi i płacę za nie tylko oc i robię przegląd to ciężko mi się z tym autem rozstać. Tak w ogóle, to 25 już mi ktoś dawał.....

26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawić Wam licytację ? ...znam ziomka co się tym trudni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co Mario ale Gregory napisał prawdę, Ty nigdy nie kupisz innego auta bo zawsze będziesz przeliczał :decayed: ile to nie wsadziłeś a za ile to nie sprzedałeś, leon dawał Ci frajdę z jazdy? pewnie dawał, a to są właśnie chwile dla których inwestuje się w auto, żeby cieszyło i kiedyś było coś wspominać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co Mario ale Gregory napisał prawdę, Ty nigdy nie kupisz innego auta bo zawsze będziesz przeliczał :decayed: ile to nie wsadziłeś a za ile to nie sprzedałeś, leon dawał Ci frajdę z jazdy? pewnie dawał, a to są właśnie chwile dla których inwestuje się w auto, żeby cieszyło i kiedyś było coś wspominać :)

Pucek niestety musze Ci przyznać rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co Mario ale Gregory napisał prawdę, Ty nigdy nie kupisz innego auta bo zawsze będziesz przeliczał :decayed: ile to nie wsadziłeś a za ile to nie sprzedałeś, leon dawał Ci frajdę z jazdy? pewnie dawał, a to są właśnie chwile dla których inwestuje się w auto, żeby cieszyło i kiedyś było coś wspominać :)

Pucek niestety musze Ci przyznać rację
+1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co Mario ale Gregory napisał prawdę, Ty nigdy nie kupisz innego auta bo zawsze będziesz przeliczał :decayed: ile to nie wsadziłeś a za ile to nie sprzedałeś, leon dawał Ci frajdę z jazdy? pewnie dawał, a to są właśnie chwile dla których inwestuje się w auto, żeby cieszyło i kiedyś było coś wspominać :)

Pucek niestety musze Ci przyznać rację

Się zgadza. Ja w każde auto wkładam minimum połowę wartości auta w ciągu roku po zakupie bo muszę być pewien co jest wlane do silnika, na jakich częściach jest rozrząd zrobiony, bo hamulce za małe i nie wiem co za tarcze i klocki są, opony bo nie jedzie bo nie wygląda tak jakbym chciał. Ale............ po tym zabiegu wpompowania gotówki zaczyna jechać , hamować, wyglądać jak ja chcę i cieszy podczas codziennej jazdy i jak Pucek wspomniał jest co wspominać.Trzeba jednak dbać i dokładać by dalej cieszyło przez dłuższy czas. Co nie znaczy,że to jest jakaś reguła, ale tak jakoś wyszło w moich ostatnich 3 autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im starsze to więcej włożysz by ciszylo oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im starsze to więcej włożysz by ciszylo oko

Ale pewniejsze, a nie to co te gówna z Sosnowca które wrzucasz na Katowickich, nie dość że marka która bardzo traci na wartości to jeszcze jakość materiałów i silników pozostawia wiele do życzenia, jak się sp***doli to na złom :grin:

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...