Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

na dzien dzisiejszy jak nabardziej jade

:good:

Miron chyba ciezko pracuje na ta A5, bo gdzies poszedl :gwizdanie:

:polew: :polew: Prawie jak Pucek na B6 :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:42_________________________________________________Niestety chyba nie będzie mnie w chwili największego przełomu dzisiaj :wallbash: bo spadam zrobić kursik czyli to co zwykle :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie poszliscie wczoraj po bandzie wieczorem godzina czytania z rana masakra ja sie szybkiego czytania musze nauczyc bo teraz jetem na L4 ale potem to nie bede mial tyle czasu na czytanie

diman na zlocik letni jedziesz czy się tak tylko do przygody zapisałeś ?

na dzien dzisiejszy jade jak najbardziej juz sie na ten wyjazd ciesze bo i sie popije i pooglada zajeb...ste furu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a panowie mam pytanko przyjeżdzacie z zonami lub dziewczynami czy sami bo moja sie w tym tygodniu na spocic chce wkrecic i nie wiem czy ja zabrac bo jak bedzie tam sama to mnie bedzie szybko do chaty gonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron chyba ciezko pracuje na ta A5, bo gdzies poszedl :gwizdanie:

:tongue4:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 10:04_________________________________________________

a panowie mam pytanko przyjeżdzacie z zonami lub dziewczynami czy sami bo moja sie w tym tygodniu na spocic chce wkrecic i nie wiem czy ja zabrac bo jak bedzie tam sama to mnie bedzie szybko do chaty gonic

mnie trudno powiedzieć - sklepy zamknięte więc nie wiem czy moja pojedzie czy nie

Ale jak parking w ten dzień ma być pusty to fajnie byłoby zabrać hummera - będę się starał, przczyścimy mu tłumiki troszke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robimy grila ?

osobiście mi nie zależy - ale jak chcecie :wink4:

ja co wsiadam do auta to czuję grilla :polew:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 10:12_________________________________________________ale cicho :(

że Guru niema to rozumiem bo za moimi klockami jeździ ale reszta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już wiem że na zlocie muszę być bo mi Guru klocki przywiezie - i znowu tekst do żonki "że nie chciałem jechać ale muszę" :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 11:18_________________________________________________może zabiorę małego to się będzie bawił w bagażniku klockami a my na parkingu autkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Czester i cała reszta spamowiczów co chcieli mnie wykończyć z rańca ale sie nie dałem i od 40 min. czytam te głupoty :evil:

Chciałem z kimś popisać a tu lipa jestem sam :confused4:

A propos rangi na forum ja też poproszę jakiś avans :tongue4: puki jeszcze jestem na A4 klub polska bo jak tak dalej pójdzie z moim wozidełkiem to nigdy nie wiadomo czy nie wyląduje na LOS OMEGOS BESTIALOS.PL :polew: :polew: :polew: Kó...a ale se nazwę wymyślili na szybko chyba dlatego że im tak szybko rdza wpier...a nadkola i drzwi :polew:

Dobranoc panowie do południa powinienem sie znów odezwać :hi:

Panowie jade za godzinke po moją :a4fan: i niewiem co mnie tam czeka

Ale najlepsze ze żona mojego mechaniora się podczas rozmowy przejęzyczyła i powiedziała że czekają jeszcze na głowice a potem się poprawiła że na śiece żarową :polew:

Może im coś nie poszło i wymienili mi głowice :mysli: kto to wie?

Wcale bym się nie obraził jak by była nowa nie rozwiercana :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

No to żeście mi zafundowali 40min rozrywki z rana z tym czytaniem , co was napadlo spamowicze ?? :tongue4:

Jak tam nastroje po weekndzie , bo ja mam max krótki tydzien w robocie , wczoraj wolne , w piątek już też , tylko 3 dni - zawsze bym tak chciał :)

dajcie znać czy w piątek "normalny" spocik , czy + grill ?? ja bym pogrilował w sumie , ostatnio fajnie było :wink4:

Pozdro Panowie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stoi u mnie pod blokiem już z godzine jak nie więcej :gwizdanie:

ja się obijam w domu póki co :kox:

dzięki :good: ale do końca jeszcze daleko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam moją niunie w końcu :radocha: :radocha: :radocha:

Kosztowała mnie ta przyjemność 400 :shocked: no ale piszemy do producenta odwołanie znaczy reklamacje i mam nadzieje że będzie zwrot kosztów :mysli:

A dla tych co chcieli by wiedzieć jak to była świeca znaczy marka, to była nasza Gliwicka NGK :chytry:

Za miesiąć jade na przegląd do mechaniora bedzie chciał zobaczyć czy coś nie chce wyskoczyć mimo wolnie :polew: tym razem wsadził świece BERU :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff... 20 stron czytania, tyle to nawet w mojej całej edukacji nie przeczytałem :polew:

ta pogoda wali Wam w mózg :disgust:

Pelex gratulacje! widzimy się w piątek

Kris mam te zaślepki do zderzaka już w bagażniku, więc nie zapomne :naughty:

Miro noo weź hummmera, bo nie widziałem jak to jeździ - wtedy nie chciał zapalić dziad:/

jako że arena będzie zamknięta, to czy tak czasem te barierki na wjeździe też nie będą zamknięte???

grill owszem, ale musimy przemyśleć to prędzej, bo jak już ktoś wspomniał trzeba tym razem kiełbaski przytaszczyć ze sobą

MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ USPOKOILIŚCIE!!!

napiszę zaraz do Prezesa forum i skończy się ten spam :polew:

prawie TEGO dokonaliśmy, obstawiam że wieczorem będzie 260 stron, a rano, tzn w południe jak się wyśpię będzie koło 270:/

ciekawe kto stawia piwko na 300 :polew: :polew: :polew: ja mam 3 propozycje kandydatury :

- Gureguru

- Guru

- Vice Prezes

co WY NA TO??? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wieczorem się jeszcze odezwe, dalej kosze trawke :gwizdanie:

aaaa...i halogeny mi nie przyjdą do piątku :no: szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...