Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miro 25 czerwiec to jedynie były zapowiedzi/zaprosiny na spota, ja bym bardziej był za 5 lipca, to dzień naszego PIERWSZEGO spota, i to było by chyba najlepsze :wink4

wszystko do dogrania - tak czy siak chyba jednak najważniejszy dzień to dzień narodzin tych zlotów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

witaj egon :naughty:

panowie co myślicie o tej maskownicy?

http://allegro.pl/item613511103_maskownica_na_subwoofer_30_cm_prety_w_wa_od_ss.html :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 18:17_________________________________________________pucek napisałem do niego zobaczymy co odpowie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 czerwiec - powstał temat zlotów Gliwickich :) a potem po kolei wszystko ruszyło jak po sznurku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo tak tak, a to mam lepszy pomysł, każdy bierze urlop na 25.06-05.07 i świętujemy, śpimy w namiotach, a mamy ich tam sporo :polew: :polew: :polew:

zdania są podzielone, dogadamy się jeszcze, jednak co pierwszy zlot to pierwszy zlot :naughty:

to co, na którą w ten piątek? jakie atrakcje?

czym wcześniejsza godzina tym lepiej, cieplej, jaśniej i wogule więcej czasu,

atrakcje:

grill

hummer

posiedzieć w aucie Prezesa :polew:

przejażdzka na fotelu pasażera autkiem Gregorego

jakieś pomysły???

godzina...16??? może 17 no mi to jedno, czym prędzej tym lepiej, wydaje mi się że najlepsza będzie ta 16.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester a co za felge i opone tam masz? :naughty:

bo siedzi fajniutko :kox:

Ja mam 17" tak jak prezes napisal 225/45, mysle ze jak wrzucisz 18 to bedziesz mial mniej luzu miedzy nadkolem a kolem, a autko minimalnie wyzej bedzie zawieszone, czyli idealnie na Polskie drogi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo tak tak, a to mam lepszy pomysł, każdy bierze urlop na 25.06-05.07 i świętujemy, śpimy w namiotach, a mamy ich tam sporo :polew: :polew: :polew:

zdania są podzielone, dogadamy się jeszcze, jednak co pierwszy zlot to pierwszy zlot :naughty:

to co, na którą w ten piątek? jakie atrakcje?

czym wcześniejsza godzina tym lepiej, cieplej, jaśniej i wogule więcej czasu,

atrakcje:

grill

hummer

posiedzieć w aucie Prezesa :polew:

przejażdzka na fotelu pasażera autkiem Gregorego

jakieś pomysły???

godzina...16??? może 17 no mi to jedno, czym prędzej tym lepiej, wydaje mi się że najlepsza będzie ta 16.00

Jak dla mnie 16 jak najbardziej, atrakcje hmn :mysli: , ale dla chetnych mozna u mnie zrobic after party, bo chata pusta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparki ja mam to skręcone ledwo co na połowe, tzn. do obniżenia została mi ponad połowa :decayed:

hmmm no poruszam się, praktycznie wszędzie umiem wjechać, a jak nie umiem to robię taki myk, nauczyłem się jeździć takimi autami, to już moje drugie auto gdzie szoruje podłogą o asfalt :polew:

after party??? ooo a dziewczyny będą??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparki ja mam to skręcone ledwo co na połowe, tzn. do obniżenia została mi ponad połowa :decayed:

hmmm no poruszam się, praktycznie wszędzie umiem wjechać, a jak nie umiem to robię taki myk, nauczyłem się jeździć takimi autami, to już moje drugie auto gdzie szoruje podłogą o asfalt :polew:

after party??? ooo a dziewczyny będą??? :naughty:

Jak wezmiesz to beda :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to rezygnuje z afterka :polew:

no chyba że masz jakieś konkretne atrakcje do zaoferowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie gratuluję :good:

No i na mnie padło na 300 :decayed: (ale ja preferuję tyskie w buteleczkach)

Grill może być w piątek ale do czwartku muszę wiedzieć czy jakieś zakupy robić to trza to szybko ustalić

Mi też by pasowała 16 ale żeby nie było tak że połowa o 18 będzie się już nudzić i rozjeżdżać do domu :chytry:

A tak w ogóle to witam po raz 2 dzisiaj :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Guru, ale dupek z tego co Cie wkręcił na stawianie :polew:

dobrze prawisz, dlatego trzeba pomyśleć nad atrakcjami, żeby się komuś nie nudziło, szczególnie mowa o kobitkach ale różnie to bywa

a spotykamy się też wcześniej żeby dłużej pobyć tam, no i tym sposobem nie musimy tam być do tej 21 z groszem i marznąć w mroku, ale jak tutaj święci się after no to pobalujemy :polew:

czas zbierać się do pracy, błagam nie szalejcie za bardzo, spamujcie ale z głową :naughty:

to do jutra, dobranoc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymta się :hi:

Ps. a jak spotkam tego co mnie wkręcił to sobie z nim pogadam :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :hi:

Nie chce mi się odpisywać na wszystko - szkoda życia, ale ze mną jak z dzieckiem chcecie grill będzie grill

Do atrakcji można dorzucić przejażdżkę moim MONSTEREM :evil: :evil: :evil: :evil:

@Miron- właśnie te felgi mi się okropnie NIE podobają ;( już jakiś czas temu Mr. Piterra mi je oferował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co jest patałachy jedne :evil: tak się rozpisywaliście że będzie tak jak wczoraj a tu co......... nico albo jak kto woli gó*no :przebiegly:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 19:25_________________________________________________

Ale dzisiaj tu nudno chyba idę spać :polew: :polew: :decayed:

ty lepiej po pivko skocz to sie ciekawiej zrobi :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Nie bój żaby piwko jest w lodóweczce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie że mojego piwa ma nie ruszać poza tym nie lubi piwa woli wódkę :naughty: :naughty: :kox:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 19:28_________________________________________________Uuuuuuaaaaaaa nuuuuuuuuuuddddddddyyyyyyy :evil: :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do atrakcji dorzucę wystrzelające świece żarowe :naughty: nie zapomniane wrażenia :polew:

Krolu ty jakbyś zapodał 15 stki to byś podwójnie zasłynął najsłabszy na najmniejszych obręczach :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...