Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Gregory teraz tego nie sprawdzę bo auto już u mechaniora jest a co do nadmiaru płynu chłodniczego to faktycznie była raz taka sytuacja że kapało mi na asfalt i to właśnie był chyba płyn chłodniczy a nie jakiś inny płyn ustrojowy a już na pewno nie skroplona woda z klimy bo klimka była OFF. Niewiem co mam o tym myśleć, a to co napisałeś na temat paliwa w oleju to też ciekawa sprawa nigdy o czymś takim nie słyszałem ale jak to mówią człowiek całe życie się uczy no i ma szczęście że w śród znajomych ma takich ludzi jak GREGORY :notworthy::wink4: Twoja wiedza jest imponująca :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Gregory a czy Ty nie jesteś tak czasem mechanikiem??? taka wiedza że szok, jak nim nie jesteś to pomyśl nad tym, otworz z Piterra warsztat, Ty dasz wiedze, Piterra narzędzia i zgrabne ręce :>

i Pelex by miał auto sprawne w 100%, zresztą były by same korzyści :wink4:

weekend jest i pustki na forum, idę montować lampki do "pakietu oświetlenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dramat... ;(

ma ktoś na zbyciu naklejkę klubową bo dzisiaj zniszczyłem zrywając listwę z klapy bagagżnika i polerując po pozostałościach kleju :wallbash:??

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dramat... ;(

ma ktoś na zbyciu naklejkę klubową bo dzisiaj zniszczyłem zrywając listwę z klapy bagagżnika i polerując po pozostałościach kleju :wallbash:??

:decayed:

możemy sie dogadać

jesli chodzi Ci o tą przeźroczystą

to mam

i miałem nalepiać na szybki ale nie zrobię tego

więc czekam na ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dramat... ;(

ma ktoś na zbyciu naklejkę klubową bo dzisiaj zniszczyłem zrywając listwę z klapy bagagżnika i polerując po pozostałościach kleju :wallbash:??

:decayed:

możemy sie dogadać

jesli chodzi Ci o tą przeźroczystą

to mam

i miałem nalepiać na szybki ale nie zrobię tego

więc czekam na ofertę

1zł ! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś może firmę tutaj u nas w okolicach gdzie spawają plastiki? :gwizdanie: PILNE :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj słabiutko słabiutko :thumbdown::kox:

Wiem że weekend ale to tym bardziej jest czas żeby zajrzeć na forum :)

Ani nawet prezes się nie odzywa chyba został w tym opolu na spociku do niedzieli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory auto odebrałem zanim zdążyli co kolwiek zrobić kazałem tylko olej odessać do normalnego stanu chociaż to i tak nie ma znaczenia bo chce go wymienić na nowy w trybie natychmiastowym i zobaczymy co se będzie działo czy dalej będzie przybywać mi oleju czy juz nie skoro dziura w dolocie jest juz zatkana to chyba będzie po problemie pozostanie tylko odpowietrzenia układu chłodzenia :mysli: czy masz może jakiś skuteczny sposób na to czy wystarczy wyciągnać tylko ten wężyk z nagrzewnicy i patrzeć jak powietrze ucieka :naughty:

A tak nawiasem mówiąc to niezłą minkę mechanior zrobił jak mu przedstawiłem teorie mojej usterki zaczerpnięta z twojego tekstu oczywiście troszkę sie chłopina zagubił i przyznał mi racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wecier

Ani nawet prezes się nie odzywa chyba został w tym opolu na spociku do niedzieli

nie do niedzieli a na zawsze - przekonali mnie do EU i właśnie się przenoszę - wpadłem się pożeganać koledzy ;(

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam że plan nie wypalił, i SomeS chce dać tą dziure zaspawać :polew: zgadłem??? :decayed:

ja wiem gdzie w Rybniku spawają, robią to na miejscu, w normalnych cenach...jak by co :tongue4:

niewiem dlaczego odrazu tego tak nie zrobiłeś, no chyba że przywaliłeś znów w coś i do klejenia jest zderzak :mysli:

jak spadasz na EU to tylko nie koledzy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spadasz na EU to tylko nie koledzy...

:decayed::polew:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 23:30_________________________________________________a tak na poważnie to wypad udany - pogoda dopisała, co chciałem to załatwiłem, z kim miałem to pogadałem.

Miałem tam kilka spraw do załatwienia a ich zlot to była dla mnie okazja że co poniektóre osoby były w jednym miejscu - więc była możliwośc załatwienia kilku prywatnych spraw w jednym czasie :)

A my rozumiem widzimy się za tydzień :naughty:

ile było furek w piątek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :) byłem już dwa razy u was na spocie , niestety w piątki po południu prawie zawsze jest co robić , bo chciałem przyjeżdżać częściej ;) dlatego najlepszym dniem jest czwartek , bo niby koniec tygodnia , a zawsze to jeszcze tydzień pracujący :D

i mogli byśmy robić spoty łączone z katowicami ;) przykładowo , raz w miesiącu Gliwice wpadają do Katowic , a raz Katowice wpadają do Gliwic. nie wiem czy przejdzie , ale warto rozważyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo EU atakuje :naughty:

co do spotów, niewiem czy to przejdzie, mi osobiście niebardzo się to widzi, w Gliwicach jest dobra miejscówka, spokój i nikt do nas nic nie ma, jest gdzie odpalić grilla, miejscówka w sam raz, ale wiadomo że jeśli mi się to średnio widzi, a reszta to zaakceptuje to przez jednego gościa nie przyjmiemy propozycji Keżora...

kombinujcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko do przejścia - tylko na chwilę obecną nie bardzo widzę "poukładane sprawy" w zlotach SK :wink4: co może to troszke komplikować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo EU atakuje :naughty:

coś trzeba robić :tongue4:

a co do spotów, to wydaje mi sie że wszystko jest poukładane i jak wpadniecie na spot do katowic to nikt was na siłe nie przeciągnie do EU , a wyobraźcie sobie że na EU są tacy sami fani marki jak Wy tylko mają inne ramki pod rejestracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie możemy wpaść - ktoś im musi te ramki pozmieniać :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item627613987_atrapa_grill_audi_rs4_rs_4_1994_2001r.html brać...SomeS szukałeś ostatnio :naughty:

odnośnie spotów, napewno by nie przeszło to żeby zmienić z piątku na czwartek, jestem za tym żeby od czasu do czasu gdzieś podjechać do kogoś na spota, np. katowice, czemu nie, ale najlepiej jechać w parę aut bo co to za sens jak z 15 aut które bywają praktycznie co tydzień będzie chciało jechać w sumie 5 autek... lipa zleksza

zobaczymy co na to reszta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...