Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana terminu naszych spotów nie wchodzi w grę to pewne chyba że z 18-tej na 18:15 :polew: :polew: :polew:

A do Katowic jak najbardziej możemy się wkulać :kox: tak jak Pucek pisał całą ekipą oczywiście

Ja nie mam nic przeciwko :wink4:

Uzbroimy się w naklejki klubowe i po oklejamy im furacze cichaczem :polew:

A jak reszta ELITY się zapatruje ? :mysli:

A ha cześć wszystkim w ten piękny niedzielny poranek gdy za oknem słoneczko i moja furka nawet stoi u mnie a nie u mechanika :polew: i nawet od wczoraj nic się zepsuło (twutwu) zaraz idę sprawdzić olej i płyn w zbiorniku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ma do Katowic 10 razy bliżej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 11:46_________________________________________________a w dodatku, jestem tu za młody i nie rozumiem tej całej wojny... EU i PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma do Katowic 10 razy bliżej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 11:46_________________________________________________a w dodatku, jestem tu za młody i nie rozumiem tej całej wojny... EU i PL...

jakiej wojny :P poprostu jak widzisz rejestracje z ramkami EU to spuszczasz im powietrze hahaahaha taki dowcip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w dodatku, jestem tu za młody i nie rozumiem tej całej wojny... EU i PL...

No to się ciesz po co się pakować w coś co wcale nie było potrzebne :good:

Zmiana terminu naszych spotów nie wchodzi w grę to pewne chyba że z 18-tej na 18:15 :polew: :polew: :polew:

A do Katowic jak najbardziej możemy się wkulać :kox: tak jak Pucek pisał całą ekipą oczywiście

Ja nie mam nic przeciwko :wink4:

Uzbroimy się w naklejki klubowe i po oklejamy im furacze cichaczem :polew:

A jak reszta ELITY się zapatruje ? :mysli:

Pewnie że możemy podjechać (ja wezmę ramki jak będziecie ich zagadywać :kox:) i też wydaje mi się że zmiana terminu raczej nie wchodzi w grę od początku było w piątek i w zasadzie wszyscy tak przyjęli a to co pierwsze zwykle najlepsze :)

odnośnie spotów, napewno by nie przeszło to żeby zmienić z piątku na czwartek, jestem za tym żeby od czasu do czasu gdzieś podjechać do kogoś na spota, np. katowice, czemu nie, ale najlepiej jechać w parę aut bo co to za sens jak z 15 aut które bywają praktycznie co tydzień będzie chciało jechać w sumie 5 autek... lipa zleksza

zobaczymy co na to reszta :)

Wiesz lipa nie lipa w B-B byliśmy w 6 autek o ile dobrze pamiętam i było fajnie także 5 to chyba jest takie minimum w zasadzie gorzej jak zgłosi się 10 a pojadą 3 :wink4:

łoooo EU atakuje :naughty:

:polew: :polew: :decayed:

co do spotów, niewiem czy to przejdzie, mi osobiście niebardzo się to widzi, w Gliwicach jest dobra miejscówka, spokój i nikt do nas nic nie ma, jest gdzie odpalić grilla, miejscówka w sam raz

:good:

witam wszystkich :)

Witamy witamy :hi:

dobry wecier

Ani nawet prezes się nie odzywa chyba został w tym opolu na spociku do niedzieli

nie do niedzieli a na zawsze - przekonali mnie do EU i właśnie się przenoszę - wpadłem się pożeganać koledzy ;(

:decayed:

:baseball: :baseball: możesz iść tylko zostaw furacza :decayed:

jak spadasz na EU to tylko nie koledzy... :gwizdanie:

:naughty::polew: :polew:

A tak w ogóle to witam wszystkich w tą jak Pelex powiedział piękną niedzielę :hi:

Wiem że z cytatami poleciałem od tyłu do przodu ale już nie chce mi się tego zmieniać :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma do Katowic 10 razy bliżej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 11:46_________________________________________________a w dodatku, jestem tu za młody i nie rozumiem tej całej wojny... EU i PL...

Krolu, nie drażnij nas, przeproś ładnie i napisz że oczywiście wolisz jeżdzić duuużo kilometrów do Gliwic bo tam jest najlepsza ekipa :>

jaka wojna, nikt się nigdzie nie bije :tongue4:

Vice a jak tam nosek??? :polew: pochwal się wkońcu co to zrobiłeś :naughty:

Panowie, przejeździłem w tamtym miesiącu 3 baki benzyny:/ liczyłem od 10 do 10 następnego miesiąca, Wy też tyle lejecie czy ja tak wale te kilometry... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vice a jak tam nosek??? :polew: pochwal się wkońcu co to zrobiłeś :naughty:

No pisałem że impreza się udała :> prawie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma do Katowic 10 razy bliżej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 11:46_________________________________________________a w dodatku, jestem tu za młody i nie rozumiem tej całej wojny... EU i PL...

Krolu, nie drażnij nas, przeproś ładnie i napisz że oczywiście wolisz jeżdzić duuużo kilometrów do Gliwic bo tam jest najlepsza ekipa :>

jaka wojna, nikt się nigdzie nie bije :tongue4:

Vice a jak tam nosek??? :polew: pochwal się wkońcu co to zrobiłeś :naughty:

Panowie, przejeździłem w tamtym miesiącu 3 baki benzyny:/ liczyłem od 10 do 10 następnego miesiąca, Wy też tyle lejecie czy ja tak wale te kilometry... :mysli:

No dobra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma do Katowic 10 razy bliżej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 11:46_________________________________________________a w dodatku, jestem tu za młody i nie rozumiem tej całej wojny... EU i PL...

Krolu, nie drażnij nas, przeproś ładnie i napisz że oczywiście wolisz jeżdzić duuużo kilometrów do Gliwic bo tam jest najlepsza ekipa :>

jaka wojna, nikt się nigdzie nie bije :tongue4:

Vice a jak tam nosek??? :polew: pochwal się wkońcu co to zrobiłeś :naughty:

Panowie, przejeździłem w tamtym miesiącu 3 baki benzyny:/ liczyłem od 10 do 10 następnego miesiąca, Wy też tyle lejecie czy ja tak wale te kilometry... :mysli:

Pucek ty chyba zawsze wybierasz tą dłuższą drogę do celu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Sparki ja nigdzie nie jeżdze a 3 baki paliwa poszły do wiatru, spalanie mam 9,5/10...heh a najlepsze to to że 10.10.2008 wymieniałem olej, dzisiaj sprawdziłem w książce servisowej i już bym powoli musiał wymieniać, zrobiłem 12 tyś km w pół roku :polew: szooook

wszystko przez te spoty...chyba kupie ścigacza z chin i będę WAS odwiedzał :decayed:

teraz na 90 % będę mógł być co tydzień na spotach...Cieszycie się cooo??? :>

Guru to musiała być MEGA IMPREZA :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Sparki ja nigdzie nie jeżdze a 3 baki paliwa poszły do wiatru, spalanie mam 9,5/10...heh a najlepsze to to że 10.10.2008 wymieniałem olej, dzisiaj sprawdziłem w książce servisowej i już bym powoli musiał wymieniać, zrobiłem 12 tyś km w pół roku :polew: szooook

wszystko przez te spoty...chyba kupie ścigacza z chin i będę WAS odwiedzał :decayed:

teraz na 90 % będę mógł być co tydzień na spotach...Cieszycie się cooo??? :>

Guru to musiała być MEGA IMPREZA :polew:

ty naszczescie tylko olej musisz wymienic ja robie w 6 miesiecy 20 tys i auto by sie przydalo nowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie :hi:

a ja odkad sie dowiedzialem ze moj silnik sie pieprzy ograniczylem jazde do minimum tylko zlocik w piatek i starczy :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk to dlaczego nie kupiłeś eLPiGiii??? albo turbo gnojówke?

ja jak narazie wstrzymałem się z myślą o nowym aucie, zbieram kase, a pomyśle dopiero w przyszłym roku, bo jak kupie to napewno coś nowszego, z silnika benzynowego raczej rezygnuje, bo 700 zł miesięcznie na paliwo mi się nie uśmiecha dawać :wink4:

M@rk może byś się przełamał i wpadł teraz w piątek??? :)

Diman - jak się zapali ta czerwona lampka to ograniczysz jazde dopiero wtedy, teraz się nie martw :polew: najlepiej nie czytaj informacji na temat tego pechowego silnika bo potracisz włosy, albo osiwiejesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory a czy Ty nie jesteś tak czasem mechanikiem???

Hehe, ja nie. Nie jestem mechanikiem, to moje hobby po prostu. Trochę już przeszedłem z moim 1.8T Od przekładki skrzyni, bo moje A4 to kiedyś był automat Tiptronic, do wymiany bloku z powodu pęknięcia.

GREGORY :notworthy::wink4: Twoja wiedza jest imponująca :shocked:

Dzięki Pelex :)

czy masz może jakiś skuteczny sposób na to czy wystarczy wyciągnać tylko ten wężyk z nagrzewnicy i patrzeć jak powietrze ucieka :naughty:

W sumie silniki Audi odpowietrzają się podobnie. Jak zalejesz płynem pusty układ to pozostaw go na godzinę stojąc i nic nie robiąc bo woda za ten czas sama wpłynie wszędzie powoli, a jak ktoś zaleje od razu odpala i na siłę chce odpowietrzyć to czasem nie idzie. Następnie na jednym z węży idących do nagrzewnicy jest dziurka. Trzeba na już pracującym zagrzanym silniku unieść zbiornik wyrównawczy do góry powyżej tego węża z nagrzewnicy, ssunąc ten wąż lekko tak że dziurką będzie poza kołnierzem i z dziurki zacznie prychać powietrze z wodą i jak zacznie płynąć sama woda z tej dziurki bez bąbelków powietrza to z powrotem nasunąć i tyle. Potem przejechać się kawałek aby pompa wody trochę wir zrobiła. Zatrzymać się odkręcić korek zbiorniczka. Jak 3 razy w codziennym użytku zagrzejesz auto i 3 razy wystudzi się do zimnego silnika to powinno się 100% skutecznie odpowietrzyć. Warto podczas tych 3 pierwszych zagrzań zajrzeć pod maskę co się tam dzieje jak silnik się już nagrzeje, bo czasem dzieją się różne cuda.

spalanie mam 9,5/10...heh

Trza było kupić 1.8T miałbyś to samo spalanie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 15:05_________________________________________________

M@rk to dlaczego nie kupiłeś eLPiGiii??? albo turbo gnojówke?

ja jak narazie wstrzymałem się z myślą o nowym aucie, zbieram kase, a pomyśle dopiero w przyszłym roku, bo jak kupie to napewno coś nowszego, z silnika benzynowego raczej rezygnuje, bo 700 zł miesięcznie na paliwo mi się nie uśmiecha dawać :wink4:

A dlaczego nie 1.8T. Zamontujesz eLPiGi zrobisz samego chipa, będzie to latało wyśmienicie i tanio i będziesz miał nieustannego banana na twarzy :)

Jakby co to mam interfejs do strojenia BRC-Sequent24 i sam stroje swoją instalacje :wink4:

Teraz eLPiGi po 1,50zł , tańsze od wody mieneralnej :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamka :(:(:( mój powrót z pracy zajął mi 1.5 godz gdzie normalnie 30 minut

Zobaczyłem na autostradzie Audi A8 to pomyślałem sobie pokaże mu jak dają rade nasze maleństwa i przegoniłem moją A4 do 210 km/h i siedziałem tej A8 na tyłku aż tu nagle na wysokości Gliwic zamkniętego zjazdu na ul. pszczyńską pokazała się kontrolka układu chłodzenia na czerwono i temp. silnik wzrosłą to 115 stopni . zatrzymałem się powoli odkręcałem korek żeby mi cały płyn nie wywalił w twarz i odczekawszy chwilkę mówię sobie jakoś trzeba dojechać do domu i tak po 500 m zbliżałem się do garażu :(:(::( i gdy temp .wzrastala odkrecalem korek i czekalem jak ochlonie auto i znowu to przodu :evil:

i teraz mi powiedzcie co się mogło stać, pierwszy raz takie coś mi się przytrafiło tym autem a już nie raz śmigałem moja 200 km./h ??? dodam że płynu było FULL , a najgorsze jest to że jakoś dojechałem do domu ale zaczął się wydobywać taki dziwny dźwięk coś jakby świstało i zaczyna mnie to martwić bo dolanie płynu to pikuś ale skąd się pojawił ten świst jak zacząłem jechać ???

P.S

auto w garażu chłodzi się :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda raczej na awarię pompy wody lub jej napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...