Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ja też kombinowałem nad czymś do jazdy dziennej, ale ledy odrazu odrzuciłem bo takowe upatrzyli se u mnie mega tuningowcy, jeździ jedna A4 na ledach, no dobra okej, ale potem widziałem calibre, golfa 2/3, ostatnio fiesta, beeemwu, ogólnie u mnie ta moda już panuje od dawna, ja zrezygnowałem, chciałem zamiast halogenów coś tego typu założyć ale jednak kupiłem ori halo...

ten zawias musi być, mi by było siara jeździć tak wysokim autem na takich fajnych alu i o takim rozmiarze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no tylko jak wrzucał będę to ori s6 tym razem :naughty:

z drugiej strony jak nie uda mi się dorwać to zostanę przy halogenach... ile dałeś za komplet ori? :cool1:

co do zawiasu to ciii już :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na necie za 84 zł szt. tzn. zamiennik ORI

prawdziwy ori czyli valeo to ponad 120 zł za sztuke oczywiście używki, a ja mam nowe...

podziele się wrażeniami jak wkońcu je dostane, czy było warto czy też nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk rozwiń... :cool1:

auto bylo strasznie wolne kola wygladały jak walce więcej paliło, tez miałem je założone na ori S6 8 calowych i naprawdę musisz miec wtedy twarde ale to twarde zawieszenie założone w aucie bo jak siądą na tył przynajmniej 2 osoby to będziesz oponami haczył o nadkola :P:P

jutro będę miał termostat i oby to były tylko to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to rezygnuję z 235 :tongue4:

pucek a kratki będziesz rezał czy jak? co z włącznikiem? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam poliftowy zderzak... czyli mam już wyrezane

brakuje mi halo, okablowania i włącznika do środka :wink4:

jak wyrezam halo to zamontuje ten pakiet oświetlenie, bo lampki mam dawno w domu a nic nie zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to rezygnuję z 235 :tongue4:

pucek a kratki będziesz rezał czy jak? co z włącznikiem? :cool1:

Tez mialem u siebie 235/40/18 i zle mi sie strasznie jezdzilo i oczywiscie przy mojej glebie chaczylo na dziurach;/ i postanowilem zalozyc 17"[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 21:30_________________________________________________

Witam ELITE i SZARAKÓW (w tym mnie) z rana :hi:

Hejeczka wszytkim tez bym sie przejechal z wami do Kato ale niewiem o ktorej wroce bo jade zawieść dziewczyne na lotnisko:( A wlasnie tez bym chcial naklejeczke na moje padlo :>

- to zapraszam podejść , pogadać , może się uda niepłacić za parking :gwizdanie: DOLLAR - rent a car

Widzę że z dnia na dzień lista do SK się wydłuża :decayed: - wezmę aparat koniecznie , tylko że kurde niebede mial jak robić fot prowadząc .... hehe

Naklejka juz zamontowana , wczoraj powalczyłem :wink4:

Byłem wczoraj na gokardach (M1-zabrze) , nawet fajna trasa , troche drogo jak za taką przyjemność , ale 30min w zupełności wystarczy , dzisiaj się prawie nie ruszam , wsyztsko mnie max boli .... ale wrażenia - bezcenne :>

P.S , może byśmy sobie kiedyś takie coś zorganizowali - wypad na gokardy i się sprawdzili w małych samochodzikach ?? :naughty:

_________________________________________________

ehh , przed wczoraj jadąc do pracy sprawdziłem cenę paliwa (schell) - 3.95pln , wczoraj z rana 4.01 , a po pracy juz po 4.09 - masakra , i z tego coo czytałem ma iść w górę :(:confused4: ehh , to mnie coraz bardziej skłania do rozmyślań na temat gazu (chodz serio nie jestem zwolennikiem , ale przy tych kosztach...)

o to podejde pogadac bede wyjezdzal gdzies przed 19 z parkingu z Lotniska a ten parking DOLLAR - rent a car to jest ten glowny zaraz przed lotniskiem?? Bede Granatowa A4 na SGL:) moze jeszcze dojade na 3 stawy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru - widziałem Cię dzisiaj około 19.20 w SG - przecinałeś mi drogę jak stałem na czerwonym :)

Osobiście też odradzam 235 ( miałem, teraz mam 225 i śmiga się znacznie lepiej, różnica jest duża )[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 21:42_________________________________________________Pucek szkoda że z Ogólnopolskiego odpadasz ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru - widziałem Cię dzisiaj około 19.20 w SG - przecinałeś mi drogę jak stałem na czerwonym :)

Śmigałem z młodszym bracikiem do areny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś mnie ? a ja z Forum leciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek szkoda że z Ogólnopolskiego odpadasz ;(

Nie płacz tak bo ja dzisiaj na 95% też odpadam a pewność będę miał w sobotę :confused4: Pie...ona robota :angry::disgust::kwasny:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 21:45_________________________________________________Widziałem B6 ale tyle się tego kręci po mieście że wiesz a kto prowadzi to nie patrzę bo nie mam czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeżeli ktoś był zapisany na Ogólnopolski i musi zrezygnować to jak będzie pisał do Madasa czy Kuredu z tą informacją rezynazji to niech poprosi o wpisanie na jego miejsce Gregora ( trzeba pamiętać o kolegach w takich sytuacjach ) :wink4:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 21:49_________________________________________________

Widziałem B6 ale tyle się tego kręci po mieście że wiesz a kto prowadzi to nie patrzę bo nie mam czasu

nie widziałeś mnie, nie widziałeś mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić :good:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 21:50_________________________________________________

nie widziałeś mnie, nie widziałeś mnie :decayed:

;(

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek jak już dałeś znać o rezygnacji to trudno ale jeżeli dopiero masz zamiar to wspomnij o tym o czym pisałem wyżej :wink4:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 21:51_________________________________________________Gdzie reszta - na necie siedzę , piwko stoi a reszta gdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron już też sie poprawiłem i wpłaciłem zaliczkę za moją Ewe, no i moze uda mi sie z Wami wyrwać do tych katowic jutro ale pewnie o 21 bede musiał wracać.... Ale to bede wiedział na 100% dopiero jutro.

Pucek, Guru nie poddawajcie sie z tym zlotem, myślałem że ze śląska pojedziemy dużą ekipą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jeszcze przez chwile miron o ktorej jutro smigasz z knurowa moze bysmy sie razem przejechali pod autostrade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, Guru nie poddawajcie sie z tym zlotem, myślałem że ze śląska pojedziemy dużą ekipą

Też tak myślałem ale spoko będę walczył :rant: do samego końca :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj majki chociaz na chwile[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:18_________________________________________________guru walcz walcz[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:19_________________________________________________dobra ja spadam do jutra cze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jeszcze przez chwile miron o ktorej jutro smigasz z knurowa moze bysmy sie razem przejechali pod autostrade

to co 18.10 na BP :mysli:

Majki fajnie - postaraj się pojechać do SK - zawsze to silniejsza ekipa no i 2x B7 :)[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:29_________________________________________________Somes - jedziesz z nami z BP ?[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:29_________________________________________________będziesz miał możliwość podjechania do Gliwic z naklejką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...