Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

dobra spylam spać

żeby nie zaspać na spota

no to do 18.00

jak pojedzie zafoliowane B6 - to to moje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

A jak grzecznie będzie do około 21:00 to uda mi się wpaść na chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak grzecznie będzie do około 21:00 to uda mi się wpaść na chwilkę.

sie zobaczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=637756677

Z TVN-em jak u Prezesa :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

furka fajna tylko dlaczego się już sprzedaje pół roku :)

I znowu plany sie zmieniły :wallbash: :wallbash: niema najmniejszych sznas żebym przyjechał na 18.00, coś czuję że na 19.00 najwcześniej - dajcie znać gdybyście zmienili miejsce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa właśnie somes, już prawie poszedłem spać, ale tak sobie pomyślałem jak zmienisz podświetlenie climatronika, jeżeli takowy posiadasz ? :gwizdanie:

Też się da wystarczy zmienić czy założyć na ekranik taką niebieską (niby nie przeźroczystą) folię jak jest na miękkich segregatorach (ta tylna) zresztą było to gdzieś opisane dokładnie na forum ponoć da się zmienić na niebiesko wszystko co świeci na czerwono chyba nawet łącznie w fis'em :mysli:

:hi:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 08:05_________________________________________________zna ktoś suchą droge do areny :polew:

jak pojedzie zafoliowane B6 - to to moje :polew:

Już chciałem rzucić temat budowy tunelu z Knurowa po Arenę :kox:

I znowu plany sie zmieniły :wallbash: :wallbash: niema najmniejszych sznas żebym przyjechał na 18.00, coś czuję że na 19.00 najwcześniej

Ale widzę że chyba jednak nie będziemy budowali :bicz::decayed:

Tak w ogóle to witam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budować budować - może być niski, bo jak będę miał A5 to wystarczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budować budować - może być niski, bo jak będę miał A5 to wystarczy :decayed:

Ale to tak wiesz zanim ty kupisz sobie A5............ to my i tak dokończymy budowę jakieś 30 lat później (przecież to Polska czego się spodziewałeś) a ciężko powiedzieć co Audi wymyśli za jakieś 60 lat :tongue4::naughty::mysli::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budować budować - może być niski, bo jak będę miał A5 to wystarczy :decayed:

Ale to tak wiesz zanim ty kupisz sobie A5............ to my i tak dokończymy budowę jakieś 30 lat później (przecież to Polska czego się spodziewałeś) a ciężko powiedzieć co Audi wymyśli za jakieś 60 lat :tongue4::naughty::mysli::kox:

za 30 lat to mam nawet szanse na R8 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budować budować - może być niski, bo jak będę miał A5 to wystarczy :decayed:

Ale to tak wiesz zanim ty kupisz sobie A5............ to my i tak dokończymy budowę jakieś 30 lat później (przecież to Polska czego się spodziewałeś) a ciężko powiedzieć co Audi wymyśli za jakieś 60 lat :tongue4::naughty::mysli::kox:

za 30 lat to mam nawet szanse na R8 :kox:

Hmmmmm :mysli:....... Tak tak marzenia fajne są :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No milusi ale szczerze to jakoś mi nie bardzo pasuje do S5 :evil: lepszy byłby czarny albo srebrny :przebiegly:

Dobra ja spadam :hi: to do 18 (choć pewnie się spóźnię jakieś pół godzinki :rolleyes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wieczorka :)[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 09:41_________________________________________________

mi jakoś ten kolor nie leży...

a mi jakoś strasznie się podoba ( może dlatego że to był flagowy kolor RS4 B7 ) w tym kolorku mogę mieć każde audi - no może oprócz A2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z rana :hi:

hehe , jak widzę , się już zadeklarowałem na 500 stronę -> człowiek zmęczony po pracy - cyferki się mieszają w oczach :gwizdanie: niech i tak będzie :naughty:

mnie niestety dziś nie będzie na spocie - w pracy do 23 :disgust: za tydzień już na bank :wink4:

chociaż jak patrzę za okno , to mi się dziś wszystkiego odechciewa.... :confused4:

_________________________________________________

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

czyżby ciąg dalszy spamowego szaleństwa ?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Krolu :hi:

jakiś czas temu u mnie przed blokiem stała taka tylko że czarna - oznakowana V10 , ale niewiem czy wersja S , niezwróciłem uwagi jak przejeżdzałem.

jak Guregoru napisał , chyba wyglądała lepiej niż ta niebieska ... ale oczywiście rzecz gustu - a o nich się podobno nie dysutuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: niema A5/S5 z oznaczeniem V10 - max V8 na przednich nadkolach :)[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:27_________________________________________________chyba że z allegro :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem w niedziele na giełdzie gliwickiej i było S-line w b5 :mysli: :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem w niedziele na giełdzie gliwickiej i było S-line w b5 :mysli: :mysli: :gwizdanie:

i co powiedziałeś sprzedającemu, że fajnie że sprzedaje coś czego nawet audi nie produkowało :decayed:

na gięłdzie co drugie B5 jest s-line.

Ja się kiedyś wdałem w dyskusje ze sprzedających ( oczywiście handlarz ) i jak powiedziałem co myślę o jego wiedzy i tym jego s-line to za chwilke już miałem 5 jego kolegów za plecami :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:43_________________________________________________s-line były produkowane od 2001r w budzie B6 - chyba że były wersje specjalnie dla polskich handlarzy i robili je już od 97 :polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:45_________________________________________________a nawet nie wiem czy nie było tak że B6 wyszło w 2001 a wersja s-line rok później czyli 2002 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...