Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy na szczęście :mysli: Ja zamiast się uczyć na kolosa siedzę na forum :wallbash:

Będziesz pracował to będziesz się cieszył że masz co robić w robocie :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:37_________________________________________________Nic nie piszecie to idę sobie zapalić czyli nie będzie mnie jakieś 5 do 7 minut :> jak będę miał do nadrobienia 10 stron to dostaniecie wszyscy kropka :przebiegly::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka :hi:

chwilkę nie zaglądałem , a tu w kilka godzin stron tyle co przez cały tydzień hehe , czyżby każdy dorwał się do browara po pracy i kompa - niema nic w TV ?? :gwizdanie: :decayed:

Czy ja wiem czy na szczęście :mysli: Ja zamiast się uczyć na kolosa siedzę na forum :wallbash:

ja podobnie , a już w sobotę sesja się zaczyna , ale coś bardzo niemam weny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kris :hi: Dzisiaj wszyscy chyba na trzeźwo :> Guru tylko coś tam przypala :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie panowie trochę mi to czytanie zajelo jakieś 15 stron jesteście nieźli ja będę musiał chyba na robotę kompa zabierać zeby byc na bieżąco bo potem mi wieczoru brakuje

a co do tego vaga Majki to bede go zabieral na spociki to pokombinujemy nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh . oby se chaty nie spalił :gwizdanie:

wszyscy na trzeźwo powiadasz , i taka wena , czy serio ciśnienie na darmowe browary od Krola na 500 stronę ?? :decayed:

SoMeS - hehe , czy ty wogóle robisz coś innego w ciągu dnia , czy tylko rezasz ?? :wink4: dziennie coś innego :good: :>

Ja uciekam już do domu wkońcu , do jutra

Pozdro Czester :hi:

_________________________________________________

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy serio ciśnienie na darmowe browary od Krola na 500 stronę ?? :decayed:

Krisu 400 setną i zapamiętaj tą liczbę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisu chciał napisać, że on stawia na 500 stronę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisu chciał napisać, że on stawia na 500 stronę :>

Aaaaaa no tak to wiele wyjaśnia :kox: dobra Krisu to możesz postawić na 500 stronę :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawię się w gurego :

Cześć Majki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawię się w gurego :

Cześć Majki :hi:

:chytry::polew: :polew: :decayed:

Ps. Cześć Majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak jak zobaczył ile czytania :polew:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 23:37_________________________________________________Dobra nikt nic nie pisze to ja spadam narazka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc czesc nie bede tu przeklinał ale tez mi troche zajeło zanim nadrobiłem zaległości, rano zagladałem to cisza a teraz żescie sie rozpisali :>

Auto odebrałem od lakiernika z założonymi imitacjami sprysków, coś wspomniał że powstała w komendzie specjalna komórka do zwalczania xenonów Hidów ciekawe ile w tym prawdy?? słyszał ktoś coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że coś rozwaliłeś :tongue4: Może dołączysz się do grupowego zamawiania sprysków, a nie robił jakieś imitacje :thumbdown:

Ja jak na razie nie spotkałem się z żadną komórką od xenonów, ale od przeciw mgielnych owszem :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 00:11_________________________________________________Dobranoc guruduru :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że coś rozwaliłeś :tongue4: Może dołączysz się do grupowego zamawiania sprysków, a nie robił jakieś imitacje :thumbdown:

Ja jak na razie nie spotkałem się z żadną komórką od xenonów, ale od przeciw mgielnych owszem :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 00:11_________________________________________________Dobranoc guruduru :hi:

Nie no dopiero teraz malowałem zderzak i błotnik po małej kolizji co miałem z Hondą jakies 2 miechy temu, a co do sprysków to raczej nie chce mi sie ich montować, jak juz to bym ori chciał ze zderzakiem ale te imitacje tak źle nie wygladają, a poza tym mam teraz inne wydatki córka w drodze to kasa juz nie bedzie szła w auto

Życze udanej pogody na spociku ja z rana do Wawy lece a pozniej do rodzinki ale jak zdarze to moze sie pokaze na Arenie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki ponoć oryginały http://www.allegro.pl/item642736497_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html jedyny problem w twoim wypadku to zderzak.

Narazie, szerokości i pustych fotoradarów :hi:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 00:46_________________________________________________Aaaa właśnie somes, już prawie poszedłem spać, ale tak sobie pomyślałem jak zmienisz podświetlenie climatronika, jeżeli takowy posiadasz ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w ten deszczowy poranek :hi:

daliście czadu

jakaś kumulacja stron

czy wybuch weny twórczej :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 07:28_________________________________________________no i fajnie że Krisu zadeklarował się z tym pifkiem na 500 stronę :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 08:05_________________________________________________zna ktoś suchą droge do areny :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 08:05_________________________________________________zna ktoś suchą droge do areny :polew:

Ciężarówka + kontener :decayed: :decayed: :polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 08:13_________________________________________________dobra spylam spać

żeby nie zaspać na spota :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...