Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

No ale jakby była w takim stanie jak na zdjęciach, bez Q można się obejść a za taka cene to można by jechać obejrzeć :) pogadam z tata jak wróci z roboty :)

A ostatnie pytanie, czy w B6 jest złącze do VAGowania OBD II czy juz CAN ? Mam kabel i Vag i nie wiem czy można by go zabrać np. żeby jakieś B6 sprawdzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

No ale jakby była w takim stanie jak na zdjęciach, bez Q można się obejść a za taka cene to można by jechać obejrzeć :) pogadam z tata jak wróci z roboty :)

A ostatnie pytanie, czy w B6 jest złącze do VAGowania OBD II czy juz CAN ? Mam kabel i Vag i nie wiem czy można by go zabrać np. żeby jakieś B6 sprawdzić..

Raczej napewno OBD II, wziac nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Narazie jednak sobie podarujemy, jak zrobię prawko to będzie się myślało....Narazie nam to B5 wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spamowiczów :hi: godzina czytania była i tak wszystkiego nie przeczytałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

kurde, kopci mi auto , w piątek wymianiam uszczelke przy turbinie i mam nadzieje , że na urodzinki już przestanie kopcić :przebiegly:

EGR już zaślepiony , jak ktoś chce to moge narobić na spota zaślepej to sobie pozaślepiacie :evil: koszt 0zł :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

kurde, kopci mi auto , w piątek wymianiam uszczelke przy turbinie i mam nadzieje , że na urodzinki już przestanie kopcić :przebiegly:

EGR już zaślepiony , jak ktoś chce to moge narobić na spota zaślepej to sobie pozaślepiacie :evil: koszt 0zł :przebiegly:

W którym miejscu EGR zaślepiłeś ?? ja go ostatnio czyscilem wiec nie ma chyba sensu go zaślepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam czysty EGR a i tak zaślepiłem :D

tak jak to Kowi pokazywał http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_q_moj_szarak-t35994.0.html;msg957009#msg957009 :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i tak lipa bo tam miałem walnieta uszczelkę chyba, bo cale pod tym było strasznie tłuste i zakopcone... Musze i tak zamowic taka nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez Q można się obejść

Przyjedziesz teraz w zimę na spota to dam ci potargać trochę moim furaczem po śniegu i lodzie i zobaczymy czy będziesz dalej tak mówił :evil: (ja też tak kiedyś mówiłem)

Witam spamowiczów :hi: godzina czytania była i tak wszystkiego nie przeczytałem :tongue4:

Pelex spokojnie bez pośpiechu i dasz radę :naughty:

A tak w ogóle to witam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriss pije sie w wwkendy a nie w srodku tygodnia :decayed:

Kezor po 1 zaslepka po puszcze piwa zaraz ci sie przepali, ja zrobilem tak samo i po jakims czasie dziura wyleciala :thumbdown: po 2 powiedz mi po co zaslepiac EGR ? mojego nie trzeba zaslepiac bo i tak zaworek mam padniety, po 3 zmniejsza sie kultura pracy silnika na zimno, po 4 po co puszka nie lepiej zaslepic wezyk podcisnienia ?

Pelex mi czytanie zajelo 20 min, wiec nie wiem cos ty robil przez godzine, chyba ze czytac nie umiesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex mi czytanie zajelo 20 min, wiec nie wiem cos ty robil przez godzine, chyba ze czytac nie umiesz :polew:

Może od kiedy są spoty to się uczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że im więcej masz tym więcej chcesz :) Jechałem tylko kilka razy Q i to w lato czyli nie ma różnicy :) W takim razie przewieziesz mnie w zimę i pokażesz co Q umie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato też jest różnica tylko trzeba mieć fajną krętą drogę i możliwość pojechania z dobrą prędkością (90-120km/h) i zabawa z Quattro przednia :good: a najeździj się teraz z tatą ośką to w zimę sam poprowadzisz Q (moje) żeby zobaczyć różnicę bo jak się siedzi obok to nie jest to samo :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 19:31_________________________________________________Teraz po tym jak mam Quattro już nigdy nie kupiłbym audi w ośce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jechałem autostrada i po torze w Wyrazowie- tu mnie kolega przewiózł S4 :) Napewno jest różnica w to nie wątpie :)

W takim razie już czekam na zimę :naughty:

A ja Wam dam za to poprowadzić moje modele :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam dam za to poprowadzić moje modele :decayed:

Ale ja tylko jak masz :quattro: bo tak to się boję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba są w Quattro, innymi się nie bawię :naughty: I dośc szybki ale to już zobaczycie potem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...