SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

miron78

no to ewidentnie albo Twój nie domaga albo Majki sciemnia że nie ma programu :evil:

• Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• miron78

11982

• Pucek

• Guregoru

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie nie wiem ale bede cos z tym probowal zrobic skocze sobie na hamownie obadac co jest z moim wozkiem jak bedzie oki to gibam na program

sluchaj musashi na zlocie mi robil i mowil ze jest swszystko oki z silnikiem wtryski mam oki silniczek mowil ze tez takze nie wiem co moze byc cza sie postarac o program i bedzie lepiej

To Majki ma ukrytego boxa :polew: ide kimać narta wszystkim obecnym i nie obecnym

no chyba tak tez spadam do jutra czymta sie

Witam Wszystkich

po długiej nieobecności na forum

Krolu postawiłem właśnie tą vistę - klaczego dopiero? totalny brak czasu

do końca tygodnia powinienem opanować VAG

Diman, to może Majki miał pusto w aucie tak jak ja miałem 2tygodnie temu na strefie :polew:

Witam,

Piterra a co z kodem? bo u mnie też ciezko z czasem i jeszcze się nie dowiedziałem :(

Miron a z kim jechałeś ?

Diman a ty się próbowałeś z Majkim ?

jechałem z Trzeniem i 2 przejazdy z Mustangiem Oniaka - ale trzeba dodać że było troszke po deszczu.

Najdziwniejsze jest to że miałem lepszy czas od ( Cubra-3.0tdiQ+program na 250 i Pepina-3.0tdiQ+program na 270 ) dlatego też jest przypuszczenie że furka któą przytachałem z DE też już jest po programie ale wszysto się niedługo wyjaśni w compsporcie :)

Miron a z kim jechałeś ?

Diman a ty się próbowałeś z Majkim ?

Albo oni jeździć nie potrafią :decayed:

Witam wszystkich :hi:

Jak ktoś chce to można zakupić ramki klubowe bo Jarko rozpoczął drugą edycję a słyszałem na spocie że kilka osób się zastanawiało kiedy będą :)

Witam wszystkich :hi:

hej.u nas sa jeszcze chętni na ramki :wink4:

U nas też kilku jest możecie się zgadać na jakąś większą przesyłkę i jak do nas wpadniecie to sobie odbierzecie :evil:

witam z rana :hi:

pogoda piekna to az sie zyc chce musze do :audi: lelek podjechac zobaczyc czy daja rade mi naprawic piszczek od komunikatow bo nie dziala nie wiem dlaczego moze wy macie kogos do naprawy jakis porzadny warsztat

Jakiegoś dobrego zakładu to może i nie znam ale ASO bym do takowych nie zaliczał :wink4:

Ps. Co z Częstochową bo dziś już wtorek a na razie 2 osoby powiedziały że im pasuje :thumbdown:

Jako że do compsportu jadę dopiero w następnym tygodniu ( nie dają rady w tym :disgust: ) to za godzinke jadę z Dimanem na hamownie żeby się dowiedzieć co tam w tych naszych furkach siedzi :)